Kategorie

Pompy obiegowe

( ilość produktów: 16 )

W tym dziale oferujemy naszym Klientom pompy obiegowe do instalacji centralnego ogrzewania, do C.W.U. (obiegi ciepłej wody użytkowej) oraz pompy obiegowe do grzewczych systemów solarnych. Oferowane przez nas pompy obiegowe C.O. i przeznaczone są do wymuszania obiegu w instalacjach centralnego ogrzewania i przystosowane są do pracy na potrzeby małych domów jednorodzinnych i gospodarstw. Zakup pompy obiegowej C.O. jest konieczny, jeśli nie posiadamy jej przy kotle. Niezbędne jest także zamontowanie filtra siatkowego przed pompą, aby chronić ją przed dostaniem się elementów rdzy i innych mechanicznych zanieczyszczeń. Aby zatem nasz obieg centralnego ogrzewania w domu działał sprawnie i długo – wybierzmy solidną i sprawdzoną pompę obiegową w sklepie EUROOGROD.COM.PL.

 

Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór pomp obiegowych marki Omnigena o różnorodnych wielkościach i parametrach pracy. Przy wyborze pompy obiegowej warto mieć na uwadze spożycie energii, dlatego wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferujemy naszym Klientom wyłącznie pompy energooszczędne i najwyższej jakości, dodatkowo wyposażone już w filtry osadnikowe.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel