Kategorie

Trawa uniwersalna

( ilość produktów: 34 )

W asortymencie traw uniwersalnych internetowego centrum ogrodniczego EUROOGROD.COM.PL nasi Klienci znajdą szeroki wybór mieszanek traw, które dzięki swojemu zbilansowanemu składowi świetnie nadają się do obsiania działek i ogrodów. Trawa uniwersalna to katalog kilkudziesięciu produktów. Oferujemy w EUROOGROD.COM.PL trawy uniwersalne polskich i zagranicznych marek takich jak Agrecol, Agro-Land, Barenbrug, także Biopon, Top Decor czy Trawy Z Iławy. Mieszanki uniwersalne dadzą mocną, gęstą i jednolitą darń, która będzie piękną oprawą roślin w ogrodzie.

Oferujemy małe opakowania i duże worki mieszanek trawy uniwersalnej, odpowiednie zarówno dla małych ogródków na parterze w bloku, jak i większych obszarów w ogrodzie. Trawa uniwersalna to produkty w 100% oryginalne i markowe, o składzie złożonym z nasion traw gazonowych najwyższej jakości. Są odporne na intensywne użytkowanie i deptanie, a jednocześnie bardzo ozdobne.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel