Kategorie

Kosiarki ręczne

( ilość produktów: 7 )

Kosiarki ręczne to w pełni ekologiczne i niedrogie urządzenia bębnowe, które spodobają się miłośnikom ciszy i środowiska. Kosiarki bębnowe posiadają mechanizm tnący w postaci wałka z ostrymi nożami, który obraca się podczas pracy i równo ścina trawę. Kosiarki ręczne bębnowe nadają się do niewielkich przydomowych oraz blokowych ogródków, a ich szerokość koszenia to zazwyczaj od 30 do 40 cm. Prowadzenie kosiarek ręcznych bębnowych jest lekkie, wygodne i nie wymaga wielkiego wysiłku. Kosiarki te mają kompaktowe rozmiary, a wybrane modele także składane uchwyty i regulację wysokości koszenia. Dzięki temu urządzenia te są bardzo wygodne w przechowywaniu i transporcie – zmieszczą się dosłownie wszędzie.

 

W sklepie EUROOGROD.COM.PL posiadamy ciekawy wybór markowych kosiarek ręcznych bębnowych, producentów takich jak AL-KO, Lider, Gardena, Victus, NAC, Stiga, Faworyt. Dostępne u nas urządzenia to kosiarki wyposażone w kosz na ściętą trawę i bez. Wszystkie wykonane są z mocnych materiałów najwyższej jakości i mają solidne mechanizmy tnące. Kosiarki ręczne bębnowe w w ofercie sklepu EUROOGROD.COM.PL to w 100% oryginalne produkty.

 

Sprawdzą się one doskonale wszędzie tam, gdzie nie chcemy generować nadmiernego hałasu, czyli np. w ogródkach działkowych, gdzie naokoło mnóstwo ludzi zażywa relaksu, a hałas spalinowej kosiarki mógłby wywołać ich niezadowolenie. Kosiarki ręczne używają też rodzice małych dzieci, gdy ich pociechy ucinają sobie drzemkę w ciągu dnia, a hałas spalinowego urządzenia z pewnością obudziłby najmłodszych członków rodziny.

 

Oferowane modele różnią się nie tylko pod względem szerokości koszenia, ale również i minimalnej oraz maksymalnej wysokości koszenia. Warto sprawdzić ten parametr, bo każdy ogród jest nieco inny i do każdego najlepsza będzie nieco inna kosiarka. Duże znaczenie ma także pojemność kosza, która w przypadku kosiarek ręcznych z EUROOGROD.COM.PL może wynosić od 15 do 50 L. Jeżeli posiadamy pokaźny ogród, to zbyt mały kosz spowoduje, że co chwilę trzeba będzie go opróżniać. Inny istotny parametr to waga urządzenia – lżejsze modele ważą nieco ponad 6 kg, a najcięższe nawet 18 kg.

 

Do udogodnień zastosowanych w prezentowanych produktach należą m.in. specjalne bieżniki oraz wygodne uchwyty, które można złożyć na czas transportu. Dzięki tym funkcjonalnościom kosiarki ręczne można zabierać w każde miejsce, a podczas użytkowania bardzo łatwo się je prowadzi. Napęd ręczny sprawia też, że nic nie zakłóca śpiewu ptaków czy rozkosznego szumu oczka wodnego lub pobliskiej rzeki, a do atmosfery nie są emitowane żadne szkodliwe związki.

pixel