Kategorie

Formy płatności

Ceny wszystkich produktów w sklepie EUROOGROD.COM.PL są cenami brutto.

Dla Twojej wygody oferujemy różne formy płatności, wybierz najbardziej dogodną:

 1. Przelew - Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

  Dane do przelewu:

  Nasz bank: PKO BP

  Numer rachunku bankowego: 14 1020 1332 0000 1502 1034 3293
  Euro Ogród
  Gen. J.Hallera 31
  15-814 Białystok

 2. Gotówka przy odbiorze - Zapłać kurierowi w momencie odbioru zamówienia i przyśpiesz realizację zamówienia. To opcja dla Ciebie, jeżeli zależy Ci na najszybszej realizacji zamówienia.
 3. Szybkie płatności internetowe - Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty przez Internet. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności DotPay, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank lub kartę kredytową.

Uwaga! Niektóre karty płatnicze i kredytowe mogą nie posiadać opcji dokonywania płatności internetowych. W przypadku gdy karta nie posiada tej opcji, prosimy o skontaktowanie się z bankiem, który ją wydał i prośbę o autoryzację tego rodzaju kanału płatniczego.

pixel