Kategorie

Kora drzewna

( ilość produktów: 24 )

Kora drzewna jest znakomitym sposobem na pielęgnację i ochronę wszystkich roślin ogrodowych. Kora ma naprawdę wiele zalet, nic zatem dziwnego, że cieszy się ogromnym powodzenie wśród ogrodników-amatorów i profesjonalistów. Kora drzewna pomaga utrzymać wilgotności w glebie, zapobiega nadmiernemu wzrostowi chwastów i może być stosowana pod wszystkie rośliny liściaste oraz iglaste. Stosuje się ją także do ochrony i izolacji roślin przed mrozami. Oferujemy produkty Kronen czy Wokas.

 

W sklepie ogrodniczym EUROOGROD.COM.PL znajdziecie mnóstwo rodzajów kory drzewnej w opakowaniach o różnorodnych pojemnościach. Korę możemy zmieszać z glebą, co poprawi jej napowietrzenie. Posiadamy korę o małej, średniej i dużej frakcji, korę olchową i korę sosnową. Oferujemy także zrębki ozdobne w różnych kolorach, na przykład ceglastym, brązowym, naturalnym, które będą pięknie ozdabiać podłoże roślin. Możemy je także wykorzystać do dekorowania skwerów i alei ogrodowych, rabat kwiatowych i zielonych dachów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel