Kategorie

Nawozy do trawników

( ilość produktów: 140 )

Regularne nawożenie trawnika to podstawa jego pielęgnacji, zaraz obok koszenia i podlewania. Kupując nawóz do trawnika należy zatem postawić na produkty najwyższej jakości i wyroby znanych producentów. W EUROOGROD.COM.PL oferujemy naszym Klientom szeroki wybór nawozów do trawników marek Biopon, Substral, Barenbrug, Agrecol, Target, Zielony Dom i innych. Zawierają odpowiednio zbilansowane składy makroelementów, takich jak azot i fosfor, które zwiększają masę korzeniową, pobudzają trawnik do wzrostu, pięknie wybarwiają go na zielono, polepszają zdolność magazynowania wody i zwiększają odporność trawy na deptanie i przymrozki.

 

W ofercie posiadamy nawozy na trawniki w opakowaniach o różnej pojemności. Oferujemy naszym Klientom także specjalistyczne produkty – między innymi nawozy do trawników przeciwko pędrakom, nawozy do trawników z problemem mchu, nawozy zagęszczające trawę, nawozy regenerujące trawnik, nawozy spowalniające wzrost trawy, nawozy przeciwko żółknięciu trawy, a także produkty typu 2w1 jak nawozy z odchwaszczaczem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel