Kategorie

Kosiarki elektryczne

( ilość produktów: 35 )

W ofercie sklepu EUROOGROD.COM.PL posiadamy kilkadziesiąt modeli kosiarek elektrycznych. Maszyny działające na silnik elektryczny to bardzo praktyczne urządzenia, które sprawdzą się w niewielkich i w średnich ogrodach. Do ich działania niezbędny jest dostęp do sieci elektrycznej. Kosiarki elektryczne są ekologiczne i tanie w użytkowaniu. Modele dostępne w naszej ofercie wyposażone są w silnik elektryczne o różnej mocy oraz w praktyczne funkcje przydatne w pracy w ogrodzie i na działce – regulacja wysokości koszenia, funkcja zbierania ściętej trawy do kosza oraz mulczowania trawy.

 

Dostępne w naszej ofercie kosiarki elektryczne to zarówno modele w klasie Standard, jak i Premium. Każdy może znaleźć coś na własną kieszeń i potrzeby. Oferujemy kosiarki elektryczne znanych i cenionych marek, na przykład urządzenia AL-KO, Hecht, NAC, Makita, Handy, Grizzly, Gardena, Faworyt, Tonino Lamborghini. Wszystkie kosiarki elektryczne dostępne w ofercie EUROOGROD.COM.PL to w 100% oryginalne i nowe urządzenia najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Poszczególne modele oferują różną moc, w zależności od zapotrzebowania użytkowników, a niektóre z nich posiadają również napęd na koła, czyniący pracę zdecydowanie lżejszą. Wybierając produkt dla siebie warto zwrócić uwagę także na szerokość roboczą – węższe kosiarki elektryczne wjadą w różne ciasne miejsca w ogrodzie, ale wymagają większego nakładu pracy podczas koszenia większych połaci zieleni.

 

Oferowane produkty posiadają różne opcje regulacji wysokości koszenia, a także jej minimalną oraz maksymalną wartość. Dodatkowo producenci podają też maksymalną powierzchnię trawnika, którą można skosić przy użyciu danej kosiarki. Inną ważną kwestią jest również pojemność kosza w modelach, które go posiadają. Może ona wynosić od 20 do aż 75 litrów. Ciekawą opcją będzie też mulczowanie, pozwalające zamienić świeżo ścinaną trawę od razu w nawóz do zagęszczenia trawnika. Ponadto w niektórych modelach istnieje możliwość ustawienia wyrzutu do tyłu lub na bok oraz skorzystania z unikalnej technologii EdgeCutting. Zapewnia ona niezwykle dokładne koszenie przy różnego rozdaju krawędziach, np. przy murach lub ogrodzeniach.

 

Kosiarka elektryczna to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią hałasu i spalin. Dzięki temu produktowi pozostaje się wolnym od jednego i drugiego. Propozycja ta z pewnością przypadnie do gustu wszystkim rodzicom małych dzieci, którzy nie chcą zbudzić swoich pociech głośną kosiarką spalinową. Warto z modeli elektrycznych korzystać również tam, gdzie wiele osób chce zażywać sobotniego relaksu, np. na terenie ogródków działkowych itp.

 

Prezentowane modele są solidne i starannie wykończone, zarówno w zakresie obudowy i zewnętrznych części, jak i podzespołów skrywających się w głębi całej konstrukcji. Na produkty zakupione w EUROOGROD.COM.PL otrzymują Państwo 2 lata gwarancji, jeżeli nabywcą jest osoba prywatna, lub rok gwarancji dla firm dokonujących zakupu na fakturę VAT.

pixel