Kategorie

Folia do oczek wodnych

( ilość produktów: 45 )

W prezentowanej kategorii znajduje się szeroki zbiór folii hydroizolacyjnych. To bardzo dobry sposób na stworzenie oryginalnego oczka wodnego. Właściwości produktu pozwalają układać go w nieregularne kształty, ale jednocześnie bardzo dobrze przylega on do podłoża.


Folia do oczek wodnych od firmy Izofol to gwarancja najwyższej jakości i stosowania jedynie sprawdzonych rozwiązań. Producent używa do wykonania artykułów tworzywa sztucznego PVC, zapewniającego im odpowiednią trwałość. Dzięki temu oczko wodne z tego typu folią hydroizolacyjną może zachwycać właściciela przez długie lata. Folia ta zachowuje wówczas swoją szczelność i elastyczność, nie rozrywa się.


Prezentowany produkt oferowany jest w różnych wymiarach – może posiadać on grubość np. 0,6 mm czy 0,8 mm. Do wyboru pozostaje również szerokość, która w poszczególnych egzemplarzach wynosi m.in. 2, 4 ,6, 8, 10 i 12 m. Jak widać więc, folia do oczek wodnych może być dopasowana niemal dokładnie na wymiar, dzięki czemu klient EURO OGRÓD nie musi ryzykować, że kupi jej za wiele, a później nie będzie miał co zrobić z jej nadmiarem.


W przypadku zakupu konsumenckiego obowiązuje gwarancja na okres 2 lat, natomiast firmy dostają ją na 1 rok.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel