Kategorie

Folia do oczek wodnych

( ilość produktów: 45 )

W prezentowanej kategorii znajduje się szeroki zbiór folii hydroizolacyjnych. To bardzo dobry sposób na stworzenie oryginalnego oczka wodnego. Właściwości produktu pozwalają układać go w nieregularne kształty, ale jednocześnie bardzo dobrze przylega on do podłoża. Wybór odpowiedniego gatunkowo modelu to bardzo ważna decyzja podczas tworzenia oczka wodnego – od niej zależy, czy zachowa ono swoją formę przez długi czas oraz czy woda będzie odpowiednio czysta. Oferowane przez EURO OGRÓD modele charakteryzują się bardzo wysokimi właściwościami hydroizolacyjnymi. Nie przeciekają ani nie ulegają uszkodzeniom z byle powodu. Ich dokładne przyleganie do podłoża pozwala przykryć je warstwą ozdobnych kamieni lub żwiru, bez obaw o trwałość.

 

Folia do oczek wodnych od firmy Izofol to gwarancja najwyższej jakości i stosowania jedynie sprawdzonych rozwiązań. Producent używa do wykonania artykułów tworzywa sztucznego PVC, zapewniającego im odpowiednią trwałość. Dzięki temu oczko wodne z tego typu folią hydroizolacyjną może zachwycać właściciela przez długie lata. Folia ta zachowuje wówczas swoją szczelność i elastyczność, nie rozrywa się. Wybierając ten produkt można więc skoncentrować się na podziwianiu oczka wodnego podczas chwil relaksu w ogrodzie, nie martwiąc się koniecznością szybkiej wymiany folii np. po pierwszej zimie. Możliwość dowolnego kształtowania podłoża daje natomiast okazję do stworzenia niezwykle oryginalnych form, na które z pewnością zwrócą uwagę wszystkie osoby zaproszone do ogrodu. Warto dodać, że prezentowane produkty są odporne na różne temperatury, również ujemne, a więc bez komplikacji przetrwają one sezon zimowy, by w kolejnym roku znów idealnie spełniać swoją rolę. Jeżeli mówimy o egzemplarzach z tworzywa sztucznego PVC, to można je ze sobą w łatwy sposób sklejać, dzięki czemu minimalizujemy też ryzyko przerwania struktury całej konstrukcji. Jeżeli natomiast już coś złego się wydarzy, to można też szybko zrobić „łatkę” bez konieczności wymiany folii na całej powierzchni.

 

Prezentowany produkt oferowany jest w różnych wymiarach – może posiadać on grubość np. 0,6 mm czy 0,8 mm. Dobiera się ją z uwzględnieniem ukształtowania podłoża, na którym kładziemy folię. Do wyboru pozostaje również szerokość, która w poszczególnych egzemplarzach wynosi m.in. 2, 4 ,6, 8, 10 i 12 m. Jak widać więc, folia do oczek wodnych może być dopasowana niemal dokładnie na wymiar, dzięki czemu klient EURO OGRÓD nie musi ryzykować, że kupi jej za wiele, a później nie będzie miał co zrobić z jej nadmiarem. W zależności od kształtu posiadanego oczka wodnego można również dobrać pasy o różnej szerokości, tak by możliwie najlepiej pokryły one całą powierzchnię. W ten sposób często postępują właściciele zbiorników o kilku poziomach – jeżeli dany poziom ma określoną szerokość, to do niego dobierają konkretne pasy. Minimalna długość folii do oczek wodnych, którą można zakupić w naszym sklepie, to 1 metr.

 

W przypadku zakupu konsumenckiego obowiązuje gwarancja na okres 2 lat, natomiast firmy dostają ją na 1 rok. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące prezentowanych produktów, to zapraszamy do skontaktowania się z naszym pracownikiem.

 

pixel