Kategorie

Roboty do koszenia trawy, kosiarki automatyczne

( ilość produktów: 9 )

Wykorzystanie nowoczesnych technologii doskonale sprawdza się w przypadku takich urządzeń, jak roboty koszące. Dzięki nim można cieszyć się nienaganną murawą w swoim ogrodzie, poświęcając niewiele czasu na jej pielęgnację. Urządzenia te będą przydatne także do trawnika wokół siedziby firmy czy urzędu. Kosiarki automatyczne najczęściej są wyposażane w cichy silnik, dzięki czemu nie przeszkadzają sąsiadom i innym osobom w otoczeniu.


Produkty takich firm, jak m.in. AL-KO czy Gardena to gwarancja satysfakcjonującego użytkowania przez lata. Wygodne sterowanie, regulacja wysokości koszenia czy systemy do samodzielnego rozpoznawania i pokonywania bądź omijania przeszkód zapewniają sprawną pracę w każdym ogrodzie. Jej tryb można zaprogramować na intuicyjnych, czytelnych panelach sterujących.

 

Bezpieczeństwo użytkowników i samego robota koszącego jest bardzo wysokie za sprawą szeregu czujników. Powodują one natychmiastowe przerwanie pracy w razie pojawienia się ewentualnego zagrożenia. Mocne, długo działające akumulatory gwarantują natomiast, że robota można pozostawić na dłuższy czas „w pracy”, a dla siebie zorganizować np. książkę, smaczny napój oraz przekąski i spędzić ten czas z rodziną.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel