Kategorie

Rury do nawadniania PE

( ilość produktów: 10 )

Prezentowane rury do nawadniania doskonale sprawdzą się podczas przygotowywania dowolnej instalacji – można je szybko i łatwo połączyć ze sobą, wykorzystując innowacyjne technologie od ich producentów. Rozdzielniki pozwolą natomiast doprowadzić wodę do dowolnego miejsca, niezależnie od układu posesji. Również podłączenie do kranu odbywa się błyskawicznie, a dostępne produkty pozwalają zapewnić wysoki przepływ wody.


Poszczególne produkty nadają się zarówno do instalacji nadziemnych, jak i podziemnych – dostępne rury do nawadniania PE mogą być odporne na działanie niskich temperatur oraz promieniowania UV. Oferujemy wyroby renomowanych producentów, m.in. Drago czy Gardena.


Instalacja z rurami do nawadniania idealnie sprawdzi się u posiadaczy rozległych ogrodów, którzy nie mają na co dzień czasu troszczyć się o podlewanie roślin. Taki system zapewni też bardziej równomierne rozprowadzenie wody niż gdy robi się to samodzielnie – wtedy łatwiej ominąć jakieś miejsce przez nieuwagę czy nalać gdzieś za dużo wody.


Oferujemy rury do nawadniania o różnych średnicach (16 – 23 mm) oraz długościach (25 – 500 metrów bieżących). Dopuszczalne maksymalne ciśnienie w większości produktów wynosi do 4 lub do 6 bar.

pixel