Kategorie

Kosiarki spalinowe

( ilość produktów: 79 )

Kosiarki spalinowe to urządzenia o dużej mocy, działające na silnik spalinowy, bezprzewodowe i świetnie radzące sobie nawet w trudnych warunkach terenowych. Kosiarki spalinowe polecane są przy średnich i dużych trawnikach. To także dobra opcja, jeśli nie mamy dostępu do sieci elektrycznej na naszej posesji. Prezentowane kosiarki spalinowe cechują znakomite parametry pracy i wiele przydatnych funkcji, takich jak zbieranie trawy do kosza, mulczowanie, centralna regulacja wysokości koszenia, regulowany uchwyt, elektryczny starter, kilku-biegowy napęd kół i łożyskowe koła przystosowane do płynnej jazdy na nierównym terenie.

 

Asortyment sklepu EUROOGROD.COM.PL obejuje aż kilkaset modeli tych kosiarek znanych producentów: AL-KO, Faworyt, Handy, Hecht, NAC, Solo by AL-KO, Stiga, Tonino Lamborghini i wielu innych. Wszystkie urządzenia dostępne w naszym sklepie to produkty oryginalne, nowe i cechujące się najwyższą jakością wykonania. Posiadamy kosiarki spalinowe na każdą kieszeń i o różnorodnych parametrach. Od prostych urządzeń z koszem na trawę po nowoczesne i zaawansowane techniczne modele klasy Premium z silnikami renomowanej marki Briggs & Stratton.

 

Oferujemy kosiarki o mocy od 3 do niespełna 7 koni mechanicznych. Różnią się również pojemności poszczególnych silników – najmniejsze mają niespełna 100 cm3, a największe około 200 cm3. Dużym udogodnieniem w wielu modelach jest napęd na koła, który znacznie ułatwia koszenie. Dzięki niemu można zdecydowanie łatwiej pokonać wzniesienia na trasie kosiarki, a po skończeniu pracy jest się znacznie mniej zmęczonym – nawet, jeżeli posiada się spory ogród. Do rozważenia przed zakupem pozostaje również szerokość robocza urządzenia. Szersze modele pozwalają szybciej przystrzyc trawnik, ale nie będzie tak łatwo wjechać nimi w trudno dostępne, wąskie miejsca. Warto więc zastanowić się nad kształtem swojego ogrodu i tym, ile jest w nim takich właśnie miejsc, a następnie wybrać odpowiedni model. Można w tym celu ułatwić sobie sprawę i skorzystać z opcji filtrowania po lewej stronie.

 

W zależności od oczekiwań użytkowników, nasza oferta na kosiarki spalinowe jest zróżnicowana pod względem możliwej regulacji wysokości koszenia. Często są to wielostopniowe ustawienia, dzięki którym zawsze możemy dobrać odpowiednią wartość. Warto w tym momencie zwrócić uwagę na minimalną oraz maksymalną wysokość, zwłaszcza jeżeli gustujemy w bardzo krótkim trawniku lub wręcz przeciwnie – chcemy, by był on nieco dłuższy niż jest to zwyczajowo przyjęte. W przypadku produktów z koszami oferujemy różne ich pojemności – od 40 do 80 l. Niekiedy są to kosze siatkowe lub z plastikową pokrywą. Ostatnią rzeczą, na którą warto spojrzeć, jest waga urządzenia. Choć wielu osobom, zwłaszcza Panom, nie sprawia ona większej różnicy, to jednak lepiej ją sprawdzić. Zdecydowanie lżej będzie poruszać się po ogrodzie Paniom o filigranowej sylwetce z kosiarką ważącą 25 kg niż z modelem o wadze 50-60 kg, a również i takie znajdują się w naszej ofercie.

 

Nabywając kosiarki spalinowe w naszym sklepie otrzymują Państwo 2-letnią gwarancję, jeżeli zakupu dokonuje prywatny konsument, albo roczną – gdy kupującym jest firma.

pixel