Kategorie

Pompy ręczne

( ilość produktów: 6 )

Pompy ręczne przydadzą się na działce i w ogrodzie, gdzie nie mamy doprowadzonego prądu. Sprawdzą się także u tych osób, które ze studni korzystają sporadycznie lub tylko do celów bieżących, na przykład do podlewania kwiatów z konewki. Oferujemy pompy ręczne marki Omnigena – znanego producenta pomp z asortymentem obejmującym kilka tysięcy produktów.

 

W dziale pomp ręcznych EUROOGROD.COM.PL oferuje pompy ręczne abisynki oraz pompy ręczne skrzydełkowe. Pompy skrzydełkowe są pompami wyporowymi przeznaczonymi do tłoczenia wody czystej bez żadnych mechanicznych cząstek rdzy, piasku itd. Pompy te mogą być ponadto wykorzystywane jako pompy wstępne służące do zalania i rozruchu pomp elektrycznych nie będących pompami samozasysającymi. Oferowane przez nas pompy ręczne wykonane są z mocnego i wytrzymałego żeliwa odpornego na korozję i są łatwe w montażu. Nasi Klienci mogą także wybrać pompę abisynkę zwykłą i ozdobną, z pięknymi żłobieniami w obudowie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel