Kategorie

Preparaty

( ilość produktów: 10 )

Oferta produktów przeznaczonych do założenia i pielęgnacji oczka wodnego zawiera także bogaty wybór preparatów chemicznych pozwalających utrzymać oczko wodne w czystości. Oferowane w EUROOGROD.COM.PL preparaty to środki o przeróżnych właściwościach – posiadamy w sprzedaży środki przeciwko glonom marek takich jak Zoolek, Tetra Pond czy Pokon. Oferowane środki to specjalnie skomponowane preparaty, które nie zmętniają wody, ani nie powodują złego wpływu na faunę i florę w oczku.

 

W sprzedaży są różnorodne pojemności preparatów do oczek wodnych. Dodatkowo, jeśli hodujecie rybki w stawie, polecamy preparat FMC Pond Plus marki Zoolek stwarzający odpowiedni mikroklimat do hodowli ryb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń i akcesoriów stworzonych do oczek wodnych. Posiadamy w sprzedaży między innymi filtry, folie, grzałki, oświetlenie, pokarm dla ryb i preparaty utrzymujące czystość w zbiorniku.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel