Kategorie

Plandeki

( ilość produktów: 1 )

Prezentujemy plandeki ogrodowe w przeróżnych wymiarach, gwarantujące pełne bezpieczeństwo zakrytej nimi zawartości. Zostały one wykonane z materiałów o wysokiej gramaturze oraz dodatkowo wzmocnione na krawędziach. Dobrze zamocowana plandeka pomoże przechować narzędzia, drewno, ale również np. motocykl oraz wiele innych przedmiotów.

 

Łatwość użycia proponowanych produktów jest zapewniona przez obecność aluminiowych pierścieni – dzięki nim bez problemu można przytwierdzić plandekę do podłoża i nie obawiać się o bezpieczeństwo pozostawionych pod nią przedmiotów. Nie ma wówczas ryzyka, że wiatr zwieje zabezpieczenie, a ładunek zostanie odkryty.

 

Oferujemy egzemplarze mające zarówno niewielkie wymiary 2x3 m, jak i mierzące aż 15x20 m. Dobra plandeka ogrodowa niejednej osobie pomogła już uratować cenny dobytek. Warto mieć komplet takich artykułów – nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą! Dla łatwiejszego odróżnienia rodzaju przechowywanych przedmiotów lub ze względów czysto estetycznych można wybrać plandeki ogrodowe w różnych kolorach – szarym, zielonym, niebieskim, a nawet srebrnym! Do wyboru nabywców pozostają również produkty o różnej gramaturze, którą należy wybrać w zależności od tego, na jak długo oczekujemy ochrony dla przechowywanych rzeczy oraz na jakie czynniki zewnętrzne plandeki będą narażone. Dla najbardziej wymagających, którzy oczekują stuprocentowego bezpieczeństwa, oferujemy specjalne plandeki o gramaturze 120 g marki Bradas. Posiadają one podwójnie wzmocnioną krawędź, na której – podobnie jak i w innych modelach – ulokowane pierścienie. Dzięki nim zapobiegnie się np. wpadaniu śniegu lub gradu pod plandekę. Trwały materiał, z którego wykonano produkt, sprawi że ten posłuży przez lata, zawsze doskonale spełniając swoją rolę. Warto zaopatrzyć się w takie plandeki, by następnie móc przechować pod nimi sprzęt do pracy w ogrodzie, narzędzia rolnicze, drewno na opał, a także pojazdy, z których nie zamierzamy korzystać w najbliższym czasie. Sprawdzą się one również jeżeli chcemy odpowiednio zabezpieczyć np. nieużywane meble i wiele, wiele innych przedmiotów.

 

Oferta sklepu EURO OGRÓD obejmuje jedynie produkty cieszące się dobrą opinią wśród licznych użytkowników. W przypadku marki Bradas mamy do czynienia z producentem oferującym swoje wyroby już od lat 90-tych. Jest to polska firma, a więc wybierając jej produkty wspieramy też rodzimą gospodarkę.

pixel