Kategorie

Plandeki

( ilość produktów: 18 )

Prezentujemy plandeki ogrodowe w przeróżnych wymiarach, gwarantujące pełne bezpieczeństwo zakrytej nimi zawartości. Zostały one wykonane z materiałów o wysokiej gramaturze oraz dodatkowo wzmocnione na krawędziach. Dobrze zamocowana plandeka pomoże przechować narzędzia, drewno, ale również np. motocykl oraz wiele innych przedmiotów.


Łatwość użycia proponowanych produktów jest zapewniona przez obecność aluminiowych pierścieni – dzięki nim bez problemu można przytwierdzić plandekę do podłoża i nie obawiać się o bezpieczeństwo pozostawionych pod nią przedmiotów.


Oferujemy egzemplarze mające zarówno niewielkie wymiary 2x3 m, jak i mierzące aż 15x20 m. Dobra plandeka ogrodowa niejednej osobie pomogła już uratować cenny dobytek. Warto mieć komplet takich artykułów – nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą! Dla łatwiejszego odróżnienia rodzaju przechowywanych przedmiotów lub ze względów czysto estetycznych można wybrać plandeki ogrodowe w różnych kolorach – szarym, zielonym, niebieskim, a nawet srebrnym!


Oferta sklepu EURO OGRÓD obejmuje jedynie produkty cieszące się dobrą opinią wśród licznych użytkowników.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel