Kategorie

Siatka cieniująca

( ilość produktów: 29 )

Prezentowane siatki cieniujące oferowane są w różnych wymiarach, pozwalających objąć ochroną niemal każde skupisko roślin. Dobrze sprawdzą się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie lub tarasie. Do wybory są różne poziomy zacienienia – 40, 55, a nawet 90 %.


Oprócz zabezpieczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, siatki cieniująco-osłonowe chronią także przed wiatrem i gradem. To bardzo ważne w przypadku bardziej delikatnych rodzajów i odmian roślin. Co więcej, prezentowane produkty są także łatwe w montażu oraz pozostają trwałe i służą z powodzeniem przez długi czas.


Takie siatki cieniująco-osłonowe znajdują szerokie zastosowanie w szkółkarstwie, ogrodnictwie (amatorskim i profesjonalnym) oraz leśnictwie. Dostępne są zarówno modele mierzące np. 1 x 10 m, jak i posiadające wymiary 2 x 120 m czy 3 x 80 m i wiele, wiele innych. Nie ma więc obaw, że trzeba będzie gotowy produkt przycinać itp., by dopasować do posiadanej roślinności.


Na egzemplarze zakupione przez osoby prywatne udzielamy 2-letniej gwarancji, natomiast dla firm wynosi ona 1 rok. W ofercie znajdują się przede wszystkim solidne, cieszące się uznaniem, produkty firmy Bradas.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel