Kategorie

Sekatory spalinowe

( ilość produktów: 4 )

Sekatory spalinowe to praktyczne maszyny ogrodowe, które służą do podcinania i formowania żywopłotów, przycinania zarośli i cieńszych gałązek drzew. Urządzenie te wyposażone są w mocne silniki spalinowe, dlatego świetnie sprawdzą się do wykonywania cięższych prac i do większych ogrodów i posesji. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, dotrą w dalekie i trudno dostępne miejsca. W sklepie EUROOGROD.COM.PL posiadamy bogatą ofertę sekatorów spalinowych (inaczej: nożyc do żywopłotu) o różnorodnych parametrach pracy, modele wyposażono w nowoczesne funkcje i systemy zwiększające bezpieczeństwo.

 

Aby wybrać urządzenie dopasowane idealnie do naszych potrzeb polecamy skorzystać z naszej porównywarki, a także przestudiować parametry urządzeń widoczne pod opisami produktów. Dodatkowo Klienci mogą skorzystać z rozbudowanych filtrów wyszukiwania i określić nie tylko zakres cenowy, ale także pożądaną moc silnika, wagę sekatora czy długość ostrza.

 

Sklep EUROOGROD.COM.PL oferuje sekatory spalinowe do żywopłotu w bardzo atrakcyjnych cenach, produkty ponadto w 100% markowe. Oferujemy sekatory spalinowe AW TOOLS, SOLO by AL-KO, Makita, NAC, a także sekatory spalinowe Hecht, Faworyt, Grizzly. Polecamy także śledzić nasze nowości – regularnie umieszczamy tam nowe modele sekatorów.

pixel