Kategorie

Siatki

( ilość produktów: 9 )

Siatka ogrodnicza to bardzo pomocne narzędzie do ochrony posiadanej roślinności. Wyróżniamy kilka podstawowych jej rodzajów, spośród których każdy posiada inne, specyficzne właściwości. W ofercie EURO OGRÓD znajdują się wyroby uznanych producentów.


Coraz bardziej popularna staje się siatka na krety. Wielu fachowców od projektowania i zakładania ogrodów nie wyobraża sobie nie zaproponować klientowi takiego rozwiązania. Produkty z tworzyw sztucznych mogą wytrzymać pod ziemią wiele lat w dobrym stanie, w przeciwieństwie do metalowych, które poddają się łatwo korozji. Prezentowane artykuły to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy chcą się cieszyć wspaniałym trawnikiem, ale również np. dla właścicieli pól golfowych czy boisk do gry w piłkę nożną.


Oferujemy także siatki na ptaki, pozwalające raz na zawsze „zamknąć” przed nimi cenne plony. Warto również sprawić sobie siatkę ogrodniczą, która ochroni rośliny przed gradem, wiatrem i nadmiernym słońcem. W przypadku tego ostatniego do wyboru mamy różne gramatury oraz poziomy zacienienia, gwarantowane przez produkt – by dostosować działanie siatki do potrzeb danego rodzaju roślinności.

pixel