Kategorie

Nawozy Biohumus

( ilość produktów: 30 )

Prezentujemy szeroki wybór preparatów, które wspomagają wzrost różnego rodzaju roślin. Dostępne są w pełni zdrowe, naturalne nawozy Biohumus zarówno do warzyw, jak i kwiatów ozdobnych czy ziół. Część z nich ma działanie uniwersalne, podczas gdy inne przygotowano z myślą konkretnie o danym gatunku. Do wyboru są różne pojemności, co pozwala na zakup dokładnie takiej ilości środka, jaka aktualnie jest potrzebna w ogródku, na balkonie czy tarasie.

 

Nawozy Biohumus pomagają roślinom wykształcić prawidłowe korzenie, przyspieszają ich wzrost i wzmacniają systemy obronne, m.in. poprzez poprawianie parametrów mikroflory bakteryjnej w glebie. Dzięki nawozom Biohumus uprawiane warzywa i owoce będą bardziej dorodne oraz zyskają lepszy smak. Podobnie będzie z ziołami, w przypadku których aromat to kwestia pierwszoplanowa.

 

Każdy z preparatów posiada dokładnie opisaną instrukcję użytkowania – przede wszystkim są to prawidłowe proporcje, w jakich należy go stosować. Dostępne są również specjalne środki, które aplikuje się do gleby o słabych właściwościach, by również na niej umożliwić wzrost ulubionych roślin. Już dziś sprawdź, jak zareagują Twoje rośliny na zastrzyk cennych substancji odżywczych!

pixel