Kategorie

Pompy do szamba i ścieków

( ilość produktów: 103 )

Pompy zatapialne do szamba i ścieków to specjalny rodzaj pomp, których konstrukcja i funkcje pozwalają na skuteczne przepompowywanie surowych ścieków z szamba i gnojownica. Ponadto pomp do ścieków doskonale radzą sobie z mniej toksyczną cieczą, jak brudna woda z zalanego pomieszczenia. Wśród pomp zatapialnych do ścieków możemy znaleźć modele wyposażone w rozdrabniacz lub bez niego. Wybór pompy zależy wtedy od tego, w jakich warunkach i do jakich celów będziemy ją wykorzystywać. Rozdrabniacz tnie przepływające przez pompę ciała obce na mniejsze elementy, dzięki czemu urządzenie nie zatyka się.

 

W sklepie EUROOGROD.COM.PL oferujemy bogaty asortyment pomp zatapialnych (zanurzeniowych) do ścieków i szamba, w tym profesjonalne przepompownie ścieków Nocchi. Posiadamy modele wykonane z bardzo solidnych materiałów, jak stal nierdzewna czy żeliwo, odpornych na pracę w warunkach toksycznych substancji. Modele posiadają dodatkowo wyłącznik pływakowy sterujący pracą pompy i chroniący ją przed suchobiegiem. Zakup porządnej pompy do szamba wiąże się z kosztami, ale warto zainwestować w sprzęt najwyższej jakości. Dlatego też w sklepie EUROOGROD.COM.PL znajdziecie tylko oryginalne i markowe pompy polskich i zagranicznych producentów – Omnigena, Nocchi i wielu innych. Regularnie sprawdzajcie nowości, gdzie widoczne są najnowsze urządzenia z naszej oferty.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel