Kategorie

Agregaty prądotwórcze

( ilość produktów: 10 )

Agregat prądotwórczy może się okazać przydatny w wielu sytuacjach. Podczas prowadzenia prac budowlanych bądź remontowych, w razie wystąpienia poważnej awarii instalacji albo przy pracach ogrodowych tego typu urządzenie będzie niezastąpione.

 

Poszczególne modele różnią się m.in. pod względem pojemności skokowej silnika oraz wielkości zbiornika na paliwo, co ma wpływ na to, jak długo agregat prądotwórczy jest w stanie wytwarzać energię w sposób ciągły. W niektórych modelach jest to nawet kilkanaście godzin! Dzięki temu nie trzeba kończyć pracy podczas przerw w dostawie prądu z sieci, a wszelkie urządzenia elektryczne można użytkować tak samo, jak wcześniej.

 

Warto zwrócić uwagę na solidne ramy, które zapewniają bezpieczeństwo większości agregatów prądotwórczych. Przeważająca liczba modeli ma też kółka, ułatwiające transport, a w pozostałych są one dostępne do zakupienia osobno. Przy każdym produkcie podajemy szczegółowe parametry, np. maksymalny czas pracy, wagę, obecność dodatkowych czujników, okres gwarancji czy sposób uruchamiania. Wybierając agregaty prądotwórcze tak renomowanych producentów, jak: AL-KO, AMA, Hecht K&S czy Master Cut, z pewnością będą Państwo zadowoleni.

pixel