Kategorie

Siatki ochronne

( ilość produktów: 13 )

Siatki ochronne to bardzo cenny atrybut, w który zaopatruje się coraz większa grupa osób. W EURO OGRÓD mamy do zaproponowania wyroby renomowanych producentów. Charakteryzuje je staranne wykonanie i wysoka trwałość. O niej z kolei decyduje m.in. wykorzystanie tworzyw sztucznych. To właśnie dzięki nim siatki ochronne są odporne na promienie UV, występujące w świetle słonecznym.


Prezentujemy produkty przeznaczone do zabezpieczenia stabilnego, harmonijnego wzrostu roślin pnących, ochrony drzew owocowych przed ptakami, np. czereśni przed szpakami, czy zapewnienia sobie komfortowych warunków do gry w tenisa, badmintona i innych sportów, w których wiatr może bardzo przeszkadzać.


Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wymiarami, by sprawdzić które siatki ochronne będą najlepiej pasowały do Państwa posesji – wybór jest naprawdę szeroki! Gdy jednak jest to działka bardzo nietypowa, istnieje możliwość łatwego przycięcia i odpowiedniego modelowania siatki ochronnej. Dzięki temu elastycznie dopasuje się ona do danej rośliny bądź skupiska roślin. Powyższe produkty wykonane zostały m.in. z takich materiałów, jak polietylen czy tworzywo HDPE. Zapewnia im to doskonałą trwałość.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel