Kategorie

Siatki ochronne

( ilość produktów: 3 )

Siatki ochronne to bardzo cenny atrybut, w który zaopatruje się coraz większa grupa osób. W EURO OGRÓD mamy do zaproponowania wyroby renomowanych producentów. Charakteryzuje je staranne wykonanie i wysoka trwałość. O niej z kolei decyduje m.in. wykorzystanie mocnych tworzyw sztucznych. To właśnie dzięki nim siatki ochronne są odporne na promienie UV, występujące w świetle słonecznym, a przy tym pozostają lekkie i elastyczne oraz proste do montażu.


Prezentujemy produkty przeznaczone do zabezpieczenia stabilnego, harmonijnego wzrostu roślin pnących, ochrony drzew owocowych przed ptakami, np. czereśni przed szpakami, czy warzyw przed uszkodzeniami mechanicznymi, np. fasoli lub grochu.
Siatki ochronne najczęściej można nakładać w pionie i w poziomie, a każdy z dostępnych rodzajów jest stosunkowo prosty w montażu. W naszej ofercie znajdują się produkty tak renomowanych producentów, jak Bradas czy Greenmill. Umieściliśmy je w osobnych kategoriach: do roślin pnących, ochronne oraz typowo przeciwwiatrowe. Mogą Państwo dobrać wysokość – od niespełna dwóch do aż ośmiu metrów, długość – od 5 do 100 m oraz gramaturę. Poszczególne produkty przydadzą się nie tylko przy roślinach, ale również do zapewnienia sobie komfortowych warunków do gry w tenisa, badmintona i innych sportów, w których wiatr może bardzo przeszkadzać. Warto je umieścić również np. wokół placów zabaw, gdzie chcemy żeby zachowana była względna czystość – w takim stopniu, w jakim tylko jest to możliwe. Dobrej jakości siatki ochronne nie tylko zapobiegają skutkom „inwazji” ptaków, ale też nie budzą tak mocnych sprzeciwów ekologów, jak strzelanie do ptactwa z broni, nie mówiąc już np. o ryzyku przypadkowego postrzelenia człowieka.

 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami, by sprawdzić które siatki ochronne będą najlepiej pasowały do Państwa posesji – wybór jest naprawdę szeroki! Gdy jednak jest to działka bardzo nietypowa, istnieje możliwość łatwego przycięcia i odpowiedniego modelowania siatki ochronnej. Dzięki temu elastycznie dopasuje się ona do danej rośliny bądź skupiska roślin. Powyższe produkty wykonane zostały m.in. z takich materiałów, jak polietylen czy tworzywo HDPE. Zapewnia im to doskonałą trwałość. Większość modeli gęstszych siatek (głównie przeciwwiatrowych) posiada również specjalnie dostosowane obrzeża, w których umieszczono np. oczka lub inne elementy, pozwalające dokonać montażu szybko i solidnie zarazem. To spore ułatwienie, dzięki któremu będą Państwo mogli szybciej oddać się ulubionym grom w doskonałych warunkach.

 

pixel