Kategorie

Pompy spalinowe

( ilość produktów: 3 )

Oferowane pompy spalinowe doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej, a potrzebne jest szybkie odpompowanie dużej ilości wody. Przydadzą się one do osuszenia zalanych pomieszczeń, opróżnienia basenu, obniżenia poziomu wód gruntowych czy pobrania wody z dużych zbiorników, np. z rzeki lub jeziora. Dostarczamy pompy spalinowe sprawdzonych producentów, do których zaliczają się m.in. firmy K&S, Hecht, Grasshopper, Lider, Master Cut czy NAC.


Oferowane produkty mogą posiadać moc nawet do 8 lub 9 koni mechanicznych. W najmniejszych egzemplarzach wynosi ona natomiast 1,1 KM. Różni się również pojemność skokowa silników, która waha się od 25,4 cm3 do nawet 390 cm3. Parametry te w oczywisty sposób wpływają na to, w jakim tempie i z jaką skutecznością są w stanie działać pompy spalinowe. Poszczególne urządzenia różnią się znacznie pod względem maksymalnej wydajności przepływu wody. Dla najmniejszych jest to ledwie 2,22 litra na minutę, natomiast w ofercie znajdują się również modele pompujące aż 1600 litrów na minutę. Jest to czynnik, które zdecydowanie trzeba uwzględnić podczas wybierania produktu. Różna jest także maksymalna wysokość podnoszenia, która może wynosić od 10 do nawet 70 metrów. Pompy spalinowe pompujące wodę tak wysoko mogą przydać się np. na budowach, gdzie wznoszona jest wielokondygnacyjna konstrukcja. Jeżeli pobiera się wodę ze studni lub odwiertów, warto zwrócić także uwagę na możliwą głębokość ssania – dostępne są pompy mogące pobierać wodę z aż 8 metrów. Produkty różnią się również pod względem średnicy wlotu i wylotu czy poziomu głośności podczas pracy. Przy każdym z modeli opisujemy dokładnie wartości poszczególnych parametrów, by ułatwić wybór. W razie wątpliwości prosimy o konsultację z pracownikiem EUROOGROD.COM.PL.


Niektóre z oferowanych modeli posiadają wygodne ramy, które ułatwiają ich przenoszenie oraz zapewniają stabilność podczas pracy. Często stosowane są także specjalne stopki antywibracyjne. Poszczególne pompy spalinowe są dostosowane albo do tłoczenia jedynie wody czystej albo do czystej i brudnej, na co również warto zwrócić uwagę podczas wybierania produktu dla siebie, sprawdzając maksymalną średnicę zanieczyszczeń. Solidne obudowy, jakie posiadają oferowane przez nas produkty, zapewniają trwałość na lata – pompy spalinowe są dzięki nim odporne na drobne uderzenia, wpływ wilgoci, zmiennych warunków atmosferycznych itp. Pozwala to na ich zastosowanie wszędzie tam, gdzie mogą się przydać – w przydomowym ogródku, w firmie, na budowie czy w gospodarstwie rolnym. Stosując wydajne pompy można znacznie przyspieszyć pracę, oszczędzając tym samym czas, oraz ułatwić ją.


Do części produktów dołączane są od razu węże ssące, filtry i inne akcesoria. Jeżeli nie ma ich w zestawie, to wszystkie ich rodzaje można nabyć w EUROOGROD.COM.PL. Oferujemy bogaty wybór akcesoriów, dzięki którym pompy spalinowe pracują z maksymalną wydajnością. Dzięki nim nawadnianie ogrodu lub gospodarstwa stanie się bajecznie proste. Zapewnią one również dłuższą żywotność produktów.


Oferowane pompy obejmowane są gwarancją na okres 2 lat, jeżeli nabywcą jest prywatny konsument. Gdy kupuje je firma, czas ten wynosi 1 rok. Wystawiamy faktury VAT. Niektórzy producenci oferują gwarancję w trybie „door to door”. Oznacza to, że uszkodzone urządzenie wysyłane jest do centralnego serwisu na koszt producenta.

pixel