Kategorie

Pompy spalinowe

( ilość produktów: 20 )

Pompy spalinowe przeznaczone są do tłoczenia dużej ilości wody naraz. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do sieci elektrycznej, szczególnie na budowie i na działce. Pompy spalinowe są nieocenione gdy trzeba na przykład osuszyć zalane po powodzi pomieszczenia, obniżyć wody gruntowe i odpompować wodę z basenu, dużego zbiornika wodnego, strumyka czy rzeki. Poza szczególnymi zadaniami pompy spalinowe spełniają zwyczajne funkcje użytkowe – przydadzą się do podlewania ogrodu, mycia powierzchni wokół domu i wypompowywania wody ze zbiorników.

 

Oferowane w EUROOGROD.COM.PL pompy spalinowe to urządzenia najwyższej jakości, wyposażone w mocne silniki spalinowe. Posiadamy w sprzedaży pompy marek takich jak na przykład Hecht czy NAC. Pompy mają różnorodne parametry pracy, ale to co mają wspólnego to znakomitą moc tłoczenia oraz solidne wykonanie z obudową, która wytrzyma nawet największe wstrząsy podczas pracy.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel