Kategorie

Folie

( ilość produktów: 49 )

Staranne podejście do pielęgnowania zarówno hodowanych warzyw, jak i roślin ozdobnych, wymaga zastosowania folii ogrodniczych. Prezentujemy szeroki wybór produktów renomowanych firm, np. Foliarex czy Izofol. Poszczególne rodzaje folii można zamówić w różnych szerokościach – tak, by zakupiona ilość odpowiadała powierzchni, która jest niezbędna w danej sytuacji. Proponowane artykuły doskonale sprawdzą się zarówno przytwierdzone do konstrukcji metalowych, jak i drewnianych bądź plastikowych, pod warunkiem, że zadba się o gładką powierzchnię, która nie przerwie folii.

 

Solidna folia ogrodnicza jest niezbędna podczas hodowania niektórych gatunków roślin – zatrzymuje ona temperaturę, zapewniając im lepsze warunki, a przy tym dostarcza dodatkowych oszczędności gospodarzowi, który zmniejsza wydatki na ogrzewanie. Warto zwrócić uwagę, jaki okres funkcjonowania przewiduje producent dla konkretnych egzemplarzy – może to być nawet 5 sezonów!

 

Oferta sklepu Euro Ogród obejmuje także folię hydroizolacyjną do oczek wodnych. To doskonały produkt dla tych, którzy chcą ukształtować oczko o oryginalnym kształcie, nie zwracając uwagi na żadne schematy. Proponowane rodzaje folii do oczka wodnego posiadają różne parametry, jak np. grubość, którą należy dobrać odpowiednio do warunków, jakie zapewnia podłoże.

 

Folia hydroizolacyjna oraz folia ogrodnicza tunelowa z EURO OGRÓD to szeroki wybór sprawdzonych produktów, które dobrze spisują się w każdych warunkach.

pixel