Kategorie

Pompy fontannowe

( ilość produktów: 14 )

Kto z nas nie marzy o urokliwym oczku wodnym w ogrodzie, z którego wydobywa się kojący szum wody? Sklep EUROOGROD.COM.PL ma coś dokładnie dla osób, które marzą o kaskadach i fontannach wody. Oferujemy szeroki wybór pomp fontannowych – zarówno dla większych, jak i małych zbiorników, ponieważ nikt nie powiedział, że na fontannę w oczku wodnym mogą sobie pozwolić tylko właściciele dużych akwenów. Oferowane przez nas urządzenia to wysokiej jakości pompy marek takich jak Omnigena i Aquael.

Pompy fontannowe to elektryczne urządzenia, które pracują zanurzone w wodzie i wypychają ponad jej poziom słup wody. Nasz asortyment to pompy nowoczesne, wyposażone np. w regulatory natężenia strumienia, dzięki czemu możemy kontrolować siłę i wysokość fontanny, a także urządzenia z funkcją zamontowania różnorodnych dysz dla uzyskania różnorodnego efektu. Pompy pracują cicho, nie płoszą ryb, wyposażone są także w filtr zapobiegające ich zapchaniu się. Posiadają także podstawy pozwalające na stabilne zamocowanie ich na dnie zbiornika. Kupujący mają o wyboru fontanny o różnych parametrach pracy – zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu pomp fontannowych.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel