Kategorie

Pompy fontannowe

( ilość produktów: 12 )

Kto z nas nie marzy o urokliwym oczku wodnym w ogrodzie, z którego wydobywa się kojący szum wody? Sklep EUROOGROD.COM.PL ma coś dokładnie dla osób, które marzą o kaskadach i fontannach wody. Oferujemy szeroki wybór pomp fontannowych – zarówno dla większych, jak i małych zbiorników, ponieważ nikt nie powiedział, że na fontannę w oczku wodnym mogą sobie pozwolić tylko właściciele dużych akwenów.

 

Pompy fontannowe to elektryczne urządzenia, które pracują zanurzone w wodzie i wypychają ponad jej poziom słup wody. Nasz asortyment to pompy nowoczesne, wyposażone np. w regulatory natężenia strumienia, dzięki czemu możemy kontrolować siłę i wysokość fontanny, a także urządzenia z funkcją zamontowania różnorodnych dysz dla uzyskania oczekiwanych efektów. Pompy pracują cicho, nie płoszą ryb, wyposażone są także w filtry zapobiegające ich zapchaniu się. Posiadają także podstawy pozwalające na stabilne zamocowanie ich na dnie zbiornika. Kupujący mają do wyboru fontanny o różnych parametrach pracy – zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu pomp fontannowych.

 

Poszczególne modele różnią się przede wszystkim pod względem mocy – dostępne są zarówno produkty 50-watowe, jak i 1050-watowe. Parametr ten wpływa, rzecz jasna, na maksymalną wydajność przepływu wody, która w oferowanych pompach fontannowych może wynosić od 35 do 350 litrów na minutę. Dzięki temu można idealnie dopasować urządzenie do wymiarów i charakterystyki wymarzonego oczka wodnego. Może to być niewielki zbiornik, bardziej „symbolicznie” wzbogacający wystrój ogrodu lub wręcz przeciwnie – całkiem pokaźna fontanna.

 

Oferujemy pompy fontannowe wykonane z wysokiej jakości tworzyw, przystosowanych do stałego pobytu w wodzie, zachowujące trwałość przez długie lata. Producenci zastosowali w poszczególnych modelach cały szereg rozwiązań, dzięki którym mogą one służyć bezawaryjnie w każdych warunkach. Należą do nich m.in.: izolowane przewody, samosmarujące się łożyska, zabezpieczenia termiczne oraz uszczelki chroniące przed szkodliwym działaniem drobin piasku, które mogłyby w niepożądany sposób dostać się do wnętrza produktu. Do wielu modeli pomp fontannowych można także dobierać różnorodne dysze, wpływające na kształtowanie strumienia wody.

 

Dla nabywców prywatnych udzielamy na produkty 2-letniej gwarancji, natomiast w przypadku zakupu na firmę okres ten wynosi 1 rok.

 

pixel