Kategorie

Pompy hydroforowe z osprzętem

( ilość produktów: 181 )

Bogaty wybór pomp hydroforowych Omnigena wyposażonych w praktyczny osprzęt – manometry, włączniki ciśnieniowe, wyjścia 5-drożne tłoczne. Manometry zintegrowane w pompach hydroforowych Omnigena pozwalają dokładnie zmierzyć ciśnienie wody. Włącznik steruje praca pompy w zależności od poziomu ciśnienia, dzięki czemu zabezpiecza ją przed suchobiegiem. Z kolei wyjście 5-drożne umożliwia szybkie i szczelne połączenie wszystkich elementów z pompą.

 

Tu oferujemy pompy hydroforowe bez zbiorników (hydroforów). Jeśli interesują cię pełne zestawy – zapraszamy do przejrzenia naszej oferty zestawów hydroforowych. Oferujemy pompy o różnorodnych parametrach mocy, w tym modele z silnikiem jednofazowym i trójfazowym. Aby wybrać odpowiedni dla siebie model skorzystaj z naszej porównywarki produktów i zapoznaj się z parametrami pomp widocznymi pod opisami produktów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel