Kategorie

Linie kroplujące

( ilość produktów: 27 )

W ofercie sklepu znajdują się zestawy do podlewania roślin oraz linie kroplujące, które sprawdzą się zarówno w niedużych, jak i całkiem rozległych ogrodach. Dzięki dostępnym produktom można przygotować system nawadniający naziemny, podziemny oraz przystosowany do roślin w skrzynkach balkonowych. Proponujemy linie kroplujące oraz węże o różnych długościach, tak by każdy mógł odnaleźć odpowiedni.

 

Prezentowane kroplowniki mogą posiadać opcję regulacji wydajności podlewania – dzięki niej każda roślina otrzyma dokładnie tyle wody, ile jest jej potrzebne. Oprócz nich zestawy do podlewania roślin najczęściej są wyposażone także w rozdzielacze, korki zamykające czy specjalne szpilki utrzymujące rurę.

 

Wykorzystując linie kroplujące możemy być pewni precyzyjnego i oszczędnego nawadniania. To niezbędne w przypadku wielu gatunków roślin ozdobnych, ale przede wszystkim, gdy uprawia się owoce czy warzywa. Znacznie łatwiej będzie uzyskać ich stabilny wzrost po zaopatrzeniu się w prezentowane artykuły.

 

W ofercie sklepu znajdują się produkty renomowanych firm, m.in.: Cellfast, Gardena, DragoBradas czy Rainbird. Oprócz linii kroplujących są to także np. osobne węże nawadniające czy kompletne zestawy do podlewania.

pixel