Kategorie

Folia ogrodowa

( ilość produktów: 12 )

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą folii ogrodniczych, dostępnych w różnych szerokościach. To idealny sposób, by przyspieszyć wegetację roślin i zapewnić lepszy wzrost. Artykuły takich producentów, jak np. Izofol czy Foliarex sprawdzą się doskonale w różnych konstrukcjach, np. z drewna, metalowych kątowników czy rurek plastikowych, jeżeli tylko zadba się o zapewnienie im gładkiej powierzchni.


Dobra gatunkowo, mocna folia ogrodnicza, zapewnia nie tylko ochronę dla hodowanych roślin, ale również – przede wszystkim – skutecznie zatrzymuje temperaturę, stwarzając oszczędności dla gospodarza. Proponujemy różne rodzaje produktu, których czas funkcjonowania może być przewidziany na 2,3,4 bądź nawet 5 sezonów!


W naszej ofercie znajduje się także folia do oczek wodnych. Jest to bardzo wytrzymała folia hydroizolacyjna, która pomaga stworzyć wymarzoną ozdobę w ogrodzie, kształtując w dowolny sposób jej formę. Proponujemy produkty o różnej grubości, dzięki czemu można optymalnie dobrać folię do oczka wodnego, tak by pozostała trwała nawet na najbardziej „trudnym” terenie.


Folia ogrodnicza tunelowa oraz folia hydroizolacyjna w EURO OGRÓD to sprawdzone produkty renomowanych firm, które nigdy nie zawodzą.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel