Kategorie

Folia ogrodowa

( ilość produktów: 4 )

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą folii ogrodniczych, dostępnych w różnych szerokościach. To idealny sposób, by przyspieszyć wegetację roślin i zapewnić lepszy wzrost. Artykuły takich producentów, jak np. Izofol czy Foliarex sprawdzą się doskonale w różnych konstrukcjach, np. z drewna, metalowych kątowników czy rurek plastikowych, jeżeli tylko zadba się o zapewnienie im gładkiej powierzchni oraz wybierze odpowiednie wymiary folii. Prezentowane egzemplarze są starannie selekcjonowane w procesie produkcji, dzięki czemu do użytkownika końcowego trafiają jedynie partie towaru spełniające wszystkie zakładane parametry techniczne oraz cechujące się wysoką wytrzymałością na różnego rodzaju czynniki, których działania nie sposób uniknąć w ogrodnictwie i rolnictwie.

 

Dobra gatunkowo, mocna folia ogrodnicza, zapewnia nie tylko ochronę dla hodowanych roślin, ale również – przede wszystkim – skutecznie zatrzymuje temperaturę, stwarzając oszczędności dla gospodarza. Proponujemy różne rodzaje produktu, których czas funkcjonowania może być przewidziany na 2,3,4 bądź nawet 5 sezonów! Na trwałość danego egzemplarza wpływ ma między innymi rodzaj stabilizacji UV, dlatego zachęcamy do uważnego czytania opisów poszczególnych modeli, gdzie znaleźć można informacje, na jaki okres użytkowania je przewidziano. Przez ten czas będą się Państwo cieszyć pięknymi plonami, gdyż proponowane przez nas folie ogrodnicze mogą niemal w pełni przepuszczać promienie słoneczne, potrzebne roślinom do wzrostu. Jednocześnie jednak sama folia nie ulegnie zbyt szybko zużyciu z powodu promieni ultrafioletowych, gdyż została przed ich wpływem odpowiednio zabezpieczona. Przy tych wszystkich zaletach warto jeszcze dodać, że folia ogrodnicza do tuneli jest stosunkowo lekka, elastyczna i bardzo łatwa w montażu. Podsumowując jej cechy można powiedzieć, że to idealny sposób na poprawę swoich osiągnięć w zakresie ogrodnictwa, niezależnie czy zajmujemy się tym profesjonalnie, czy hobbystycznie. Prezentowane produkty mogą być stosowane w szerokim zakresie temperatur – np. od -40 do 50 stopni Celsjusza – co podajemy przy opisie każdego z nich. Nie przepuszczają one gazów ani pary, ale za to niemal w pełni przechodzą przez nie promienie słoneczne, stąd w przypadku wczesnych warzyw i owoców lub kwiatów ozdobnych, np. róż, są one niezbędne.

 

W naszej ofercie znajduje się także folia do oczek wodnych. Jest to bardzo wytrzymała folia hydroizolacyjna, która pomaga stworzyć wymarzoną ozdobę w ogrodzie, kształtując w dowolny sposób jej formę. Proponujemy produkty o różnej grubości, dzięki czemu można optymalnie dobrać folię do oczka wodnego, tak by pozostała trwała nawet na najbardziej „trudnym” terenie.

 

Folia ogrodnicza tunelowa oraz folia hydroizolacyjna w EURO OGRÓD to sprawdzone produkty renomowanych firm, które nigdy nie zawodzą. Zapraszamy do zapoznania się z parametrami poszczególnych artykułów i wybrania tych, które będą najlepiej sprawdzać się do spełniania Państwa potrzeb.

pixel