Kategorie

Dmuchawy do liści akumulatorowe i odkurzacze ogrodowe

( ilość produktów: 24 )

Internetowe centrum ogrodnicze EUROOGROD.COM.PL oferujemy swoim Klientom między innymi akumulatorowe dmuchawy do liści (inaczej odkurzacze do liści). Są to bezprzewodowe i ekologiczne urządzenia, z którymi możemy dojść w dalekie części posesji i dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Nie wydzielają spalin, a jednocześnie ich silnik generują wysoką moc zasysania liści. Przydają się do zbierania różnorodnych zanieczyszczeń z terenu działki – liści, chrustu, gałązek, szyszek czy śmieci. Zasysają liście z prędkością prawie 200 km2. Jest to ogromna wygoda w porównaniu z ręcznym zamiataniem liści z ogrodu.

 

Oferujemy między innymi dmuchawę akumulatorową marki Gardena, który jest lekka, a zarazem bardzo wydajna. Posiada dołączony akumulator 1,8 Li-Ion i ładowarkę. Jest prosta i wygodna w obsłudze, a jej akumulator można stosować także w innych urządzeniach Gardena. Oferowane przez EUROOGROD.COM.PL dmuchawy akumulatorowe to 100% gwarancji jakości i lekkiej pracy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel