Kategorie

Paczkomaty InPost

Paczkomaty
Inpost

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost to bardzo wygodny sposób odbioru zakupów. Umożliwia osobisty odbiór paczki w wybranych przez Kupującego miejscu i czasie – 24 h/dobę. Wystarczy zamówić towar, wybrać Paczkomat, do którego ma być dostarczony i po otrzymaniu SMSa z 6-cyfrowym kodem odebrać paczkę w wybranym miejscu.

 

ZAMÓWIENIE

Zamów towar i wybierz Paczkomaty InPost jako formę dostawy. Z listy Paczkomatów wybierz ten, do którego mają być dostarczone Twoje zakupy.

ODBIERZ SMS Z KODEM

Kiedy paczka będzie już w Paczkomacie, otrzymasz 6-cyfrowy kod odbioru - za pomocą SMSa oraz na podany przez Ciebie adres mailowy. Zachowaj go. Na odbiór masz 72 h.

ODBIERZ PACZKĘ

Podjedź do Paczkomatu i odbierz przesyłkę wpisując nr telefonu i kod odbioru, którzy otrzymałeś w SMS-ie oraz mailu.Paczkomaty – jak to działa?

Paczkomaty InPost to obecnie 1300 obiektów rozlokowanych w 260 miastach w Polsce. Polacy kochają odbieranie paczek w Paczkomatach, ponieważ mogą to zrobić gdzie chcą, o której chcą – 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu, przez 72 h od przyjazdu paczki do Paczkomatu. To Kupujący decyduje, gdzie ma czekać na niego przesyłka i kiedy ją odbierze.

Korzystanie z Paczkomatu jest proste i bardzo wygodne, a przesyłki docierają błyskawicznie. Aby skorzystać z opcji dostawy do Paczkomatu w sklepie EUROOGROD.COM.PL, wybierz tę formę dostawy i podaj nr telefonu oraz adres mailowy. Kiedy nadamy przesyłkę, otrzymasz 6-cyfrowy kod odbioru, który zatrzymaj. To właśnie za jego pomocą odbierzesz swoje zakupy.
 
pixel