Kategorie

Dmuchawy i odkurzacze

( ilość produktów: 1 )

Satysfakcjonująca praca w ogrodzie, garażu czy warsztacie często niesie ze sobą skutki uboczne w postaci pyłu, kurzu i innych zabrudzeń. Prezentujemy wysokiej klasy odkurzacze oraz dmuchawy, które pozwalają w pełni okiełznać tego typu problemy i zaprowadzić absolutny porządek na placu robót. Produkty takich marek, jak np. DeWalt to gwarancja wysokiej sprawności, mocy i bezawaryjności, nawet gdy dokoła jest naprawdę brudno.

 

W ofercie znajdują się nie tylko modele zasilane bezpośrednio z sieci, ale również wyposażone w mocne akumulatory. Odpowiedniej długości węże ssące (np. 2 m) oraz dodatkowe ssawki do szczelin zapewniają możliwość dotarcia do każdego trudnego miejsca, a pojemny zbiornik pozwala oczyścić miejsce pracy bez konieczności ciągłego opróżniania odkurzacza. Część urządzeń sprawdza się również podczas pracy na mokro, a każde z nich zostało wyposażone w trwałą obudowę – niełatwo je uszkodzić, jeżeli zachowuje się choćby minimalną ostrożność podczas użytkowania. Dmuchawa pozwoli wydostać zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc, jeżeli ich odkurzenie jest utrudnione. Odkurzacz z obydwiema funkcjami doskonale sprawdzi się w przydomowym warsztacie oraz na budowie czy podczas remontów, a także w domu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel