Kategorie

Porównanie i pełna specyfikacja zraszaczy Cellfast

2018-03-21

Katalog zraszaczy marki Cellfast obejmuje bogaty wybór urządzeń, które uprzyjemnią nam pracę w ogrodzie. Wystarczy zamontować je na trawniku i ustawić pożądany typ zraszania – urządzenia zrobią resztę. W ofercie dostępne są różnego typu zraszacze: proste, obrotowe, wahadłowe, pulsacyjne, oscylacyjne i sektorowe. Dzięki takiej różnorodności, każdy obszar w ogrodzie może być równomiernie podlany bez obaw o zbyt małe lub zbyt duże dostarczenie wody.

W zależności od potrzeb naszej działki, możemy zdecydować się na zraszacze o podstawowych funkcjach oraz zaawansowane urządzenia wielofunkcyjne. Urządzenia emitują różnorodne typy strumienia: od delikatnej mgiełki po mocne punktowe podlewanie. Sektor zraszania możemy wyregulować w zakresie od 20 do 360, co pozwoli na precyzyjne podlanie np. rabat kwiatowych czy pnączy, a także nieregularnych obszarów trawników i krzewów. Nie jest ważne, czy masz malutki trawnik, czy większy areał – wśród zraszaczy Cellfast znajdują się urządzenia odpowiednie do podlewania działek o powierzchni od 28 do aż 700 m2.

Wszystkie zraszacze Cellfast wykonane są z wysokiej jakości tworzyw i bezproblemowo wchodzą jako elementy większych systemów nawadniania. Wszystkie urządzenia posiadają uniwersalne wejścia i współgrają z przyłączami marki Cellfast w ramach linii, np. Ergo Line czy Ideal Line.

Zraszacze ogrodowe

Węże nawadniające i zraszające

pixel