Kategorie

Linie nawadniające Cellfast Ergo Line i Cellfast Ideal Line

2018-03-21

CELLFAST ERGO LINE I CELLFAST IDEAL LINE

Ergo Line oraz Ideal Line to sztandarowe linie nawadniające marki Cellfast. Wszystkie elementy cechuje wytrzymały materiał wykonania, estetyczny design i szczelność połączeń z innymi urządzeniami. Rodzina urządzeń jest tak duża, że bez problemu możemy stworzyć i rozbudować system nawadniania w naszym ogrodzie.

Systemy nawadniające Cellfast obejmują m.in. szybkozłącza stop, szybkozłącza przelot, przyłącza kranowe z różnymi gwintami, dwójniki i trójniki, reparatory, zraszacze proste i pistoletowe o różnorodnych funkcjach, różnego rodzaju zraszacze statyczne, lance i prysznice ogrodowe.

Wszystkie urządzenia wykonane są z mocnego i nietoksycznego tworzywa, odpornego na zarysowania i wysokie temperatury. Złącza tworzą bardzo szczelne połączenia dzięki wydłużonemu mechanizmowy zacisku. System safetouch zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania.

Wśród końcówek zraszających mamy do wybory modele proste i pistoletowe o różnorodnym zakresie funkcji i regulacji strumienia. Wszystkie modele posiadają ergonomiczny kształt, który bardzo dobrze pasuje do dłoni. Z kolei zraszacze statyczne wyposażano w wielofunkcyjną regulację, np. sektora podlewania czy strumienia wody. Możemy dobrać coś do każdego obszaru w ogrodzie.

Cellfast Ergo Line i Cellfast Ideal Line

Elementy podłączane do kranu

Elementy przyłączane na początek węża

Elementy do łączenie węży

Elementy podłączane na końcu węża

pixel