Kategorie

Co potrzebujesz, aby mieć idealny trawnik?

2018-03-23
KOSIARKI- Odmień Swój Ogród Na Wiosnę!
Kosiarki

Nasza ogromna oferta kosiarek to gwarancja tego, że każdy znajdzie urządzenie idealne do swoich potrzeb. Oferujemy kosiarki akumulatorowe, elektryczne, spalinowe i ręczne. Do dużych i małych trawników. Maszyny znakomitych marek – Hecht, Faworyt, Texas, AL-KO, Makita, Gardena, Grizzly i wielu innych. Sprawdź nasze hity 2016!

OLEO-MAC Kosiarka Spalinowa 53cm GV53TK Napęd

OLEO-MAC Kosiarka Spalinowa 53cm GV53TK Napęd

Supermocna, supersolidna i superkomfortowa – kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV53TK to perełka naszej oferty kosiarek! Znakomita do koszenia każdego rodzaju trawnika, wyposażona w kosz na trawę i 4-suwowy silnik o mocy 6,0 KM. Niezawodne urządzenie jest łatwe w prowadzeniu i posiada centralną regulację wysokości koszenia.

Gardena Akumulatorowa Kosiarka Bębnowa 380 Li Z Koszem 4025-20

Gardena Akumulatorowa Kosiarka Bębnowa 380 Li Z Koszem 4025-20

Kosiarka akumulatorowa Gardena 380 Li to fenomenalne urządzenie, które możemy wykorzystać także jako zwykłą kosiarkę bębnową. Posiada kosz na trawę i działa na mocny akumulator Li-Ion. Bezprzewodowa i bardzo ekologiczna. Lekkie i zwrotne urządzenie dotrze w każdy zakątek ogrodu.

arka elektryczna Faworyt/Lider XK 1800 z koszem 1800W

Kosiarka elektryczna Faworyt/Lider XK 1800 z koszem 1800W

Prawdziwy hit naszej oferty kosiarek elektrycznych! Kosiarka Faworyt XK 1800 wyposażona w silnik elektryczny indukcyjny o mocy 1800W. Jest ekologiczna i cicha, przy tym bardzo wygodna w prowadzeniu i znakomita do koszenia nawet trudno dostępnych miejsc. Ma solidną obudowę z metalu i kosz na trawę o pojemności 45 L.

Faworyt Kosiarka Spalinowa Żyłkowa 5KM NK 350 + Olej Gratis

Faworyt Kosiarka Spalinowa Żyłkowa 5KM NK 350 + Olej Gratis

Nasz absolutny bestseller! Fenomenalna kosiarka spalinowa żyłkowa łącząca funkcję kosiarki i kosy! Wygodna do manewrowania na nierównym terenie. Znakomita do ścinania wysokiej trawy, zarośli. Jest także niezawodna przy koszeniu trawnika. Ma stalową obudowę i moc silnika aż 5,0 KM.

pixel