Kategorie

Choinki bożonarodzeniowe (jodły kaukaskie, świerki)

2018-03-23

Najpiękniejsze choinki w Białymstoku

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! To szczególny i radosny czas, kiedy zbieramy się w najbliższym gronie, czekamy na pierwszą gwiazdkę, wspólnie siadamy do kolacji wigilijnej i obdarowujemy się prezentami.

Ale przecież nie można wyobrazić sobie Świąt bez prawdziwej choinki! To właśnie te pachnące lasem drzewka nadają im tak szczególnego charakteru, a wspólne ubieranie choinki jest w Polsce wielowiekową tradycją i obowiązkowym punktem świątecznych przygotowań.

Centrum Ogrodnicze Euro Ogród od wielu lat wychodzi naprzeciw wysokim wymaganiom Polaków i przed Świętami oferuje najbogatszą gamę drzewek choinkowych na Podlasiu. W skład naszej oferty wchodzi wiele odmian jodeł i świerków najwyższej jakości, pochodzących z certyfikowanych szkółek i plantacji.

Oferujemy zarówno rośliny cięte, pozyskiwane tylko w okresie przedświątecznym, co jest oznaką ich najwyższej świeżości i gwarancją, że będą cieszyły swoją kształtną formą i wspaniałym zapachem przez długi czas, a także drzewka w pojemnikach z zachowaną bryłą korzeniową, które po okresie świątecznym można posadzić w przydomowym ogrodzie.

DRZEWKA CIĘTE

Jodła kaukaska (Abies nordmanniana)

Jodła kaukaska (Abies nordmanniana) klasa Premium

To piękne drzewo zdobywa serca coraz większej liczby Polaków dzięki swojej regularnej budowie, wspaniałej gęstości i idealnym proporcjom. Jej ciemnozielone, miękkie igły nie opadają na ziemię nawet po wielu tygodniach od ścięcia, nie tracą też koloru ani wspaniałego, leśnego zapachu, który przywodzi na myśl świąteczne chwile spędzane w gronie najbliższych. Jodła kaukaska jest doskonałą propozycją dla najbardziej wymagających i pasuje nawet do najbardziej wyszukanych wnętrz.

Rozmiary:

160-180 cm

180-230 cm

230-280 cm

280-350 cm

Świerk pospolity (Picea abies)

Świerk pospolity (Picea abies) klasa Premium

Dostępny od 15.12.2015.

Świąteczny klasyk, bez którego nie można mówić o prawdziwych Świętach. To drzewko niepodzielnie króluje w polskich domach od niepamiętnych czasów. Dzięki procesowi formowania, który rozpoczyna się jeszcze na plantacjach, oferowane przez nas świerki prawie nie ustępują kształtem i gęstością jodłom kaukaskim. Ich kłujące, zielone igły uwalniają wspaniały zapach świerkowego lasu, który jest bardzo trwały. Dzięki specjalnemu, innowacyjnemu systemowi nawożenia igły są lepiej osadzone na gałązkach i dłużej utrzymują się na drzewku w porównaniu do innych świerków ciętych.

Rozmiary:

160 - 180 cm

180 - 230 cm

230 - 280 cm

280 - 350 cm

DRZEWKA W POJEMNIKACH W JUCIE

Świerk srebrzysty (kłujący) (Picea pungens glauca)

Świerk srebrzysty (kłujący) (Picea pungens glauca)

Wspaniałe drzewko, które po okresie świątecznym można przesadzić do ogrodu i cieszyć się jego urodą jeszcze przez wiele lat. Ma piękne, nastroszone, srebrzyste igły i bardzo kształtną formę. Te drzewka wyróżnia unikalny i profesjonalny, szkółkarski proces przesadzania do pojemników, uwzględniający właściwe wykopanie kompletnej bryły korzeniowej i zabezpieczenie jej specjalnym jutowym workiem. Dzięki temu mamy gwarancję, iż drzewka są w doskonałej kondycji i bezproblemowo przyjmą się w nowym środowisku. Tylko przeniesienie całego systemu korzeniowego i natychmiastowe zabezpieczenie go jutą zapewnia drzewku optymalne warunki i możliwość pełnego rozwoju po przesadzeniu. Oczywiście w tym przypadku możemy zapomnieć o sypiących się igłach i delektować się widokiem i zapachem tego uroczego, żywego drzewka

Rozmiary:

100 cm - 59 zł

120 - 130 cm - 79 zł

140 - 150 cm - 99 zł

170 - 180 cm - 149 zł

220 cm - 239 zł

Świerk serbski (Picea omorika)

Świerk serbski (Picea omorika)

Piękne drzewko o zwartej budowie i kształtnym pokroju. Ma kłujące, nieco spłaszczone i intensywnie zielone igły z jaśniejszym paskiem od spodu. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą sobie pozwolić na tak rozłożystą choinkę jak świerk srebrny czy jodła kaukaska. Świerk serbski z pewnością nie ustępuje im jednak urokiem ani zniewalającym, leśnym zapachem. Również te drzewka wyróżnia unikalny i profesjonalny, szkółkarski proces przesadzania do pojemników, uwzględniający właściwe przeniesienie kompletnej bryły korzeniowej i zabezpieczenie jej specjalnym jutowym workiem. Dzięki temu mamy gwarancję, że drzewka są w świetnym stanie i bez żadnych problemów przyjmą się po posadzeniu w gruncie. Tylko przeniesienie całego systemu korzeniowego i natychmiastowe zabezpieczenie go jutą zapewnia drzewku optymalne warunki i możliwość pełnego rozwoju po przesadzeniu. Podobnie jak w przypadku świerka srebrnego nie musimy się obawiać opadających igieł.

Rozmiary:

120 - 130 cm - 79 zł

140 - 150 cm - 99 zł

DRZEWKA W POJEMNIKACH

Jodła kaukaska (Abies nordmanniana)

Jodła kaukaska (Abies nordmanniana)

Jodła kaukaska w pojemniku może cieszyć swoim urokiem jeszcze dłużej! Dzięki pozostawieniu części systemu korzeniowego roślina dużo dłużej pozostaje świeża i piękna, bez sypiących się igieł! Jeżeli po świętach nie mamy możliwości przesadzenia drzewka będzie to bez wątpienia propozycja godna rozważenia.

Rozmiary:

110 - 130 cm - 89 zł

Świerk pospolity (Picea abies)

Świerk pospolity (Picea abies)

Świerk pospolity w pojemniku to doskonały kompromis pomiędzy drzewkiem ciętym, a tym w pojemniku z kompletną bryłą korzeniową. Dzięki pozostawieniu części systemu korzeniowego roślina jeszcze przez kilka tygodni pozostaje świeża i rześka, kusząc pięknym zapachem i zielonymi igłami, które zdecydowanie dłużej utrzymują się na gałązkach. Jeśli nie zamierzamy drzewka przesadzać, warto wziąć pod uwagę tę propozycję.

Rozmiary:

120 - 140 cm - 59 zł

Święta Bożego Narodzenia to radosny i rodzinny czas. Nie da się ich sobie wyobrazić bez naturalnej, pachnącej choinki, która w tym okresie staje się wizytówką każdego domu. Pięknie ozdobiona przywodzi na myśl najlepsze chwile spędzone w rodzinnym gronie i to właśnie pod nią, po wigilijnej kolacji, dzieci szukają upragnionych prezentów. A może nie tylko dzieci?

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą drzewek choinkowych Centrum Ogrodniczego Euro Ogród i życzymy Wesołych Świąt!

pixel