Kategorie

Bezpieczne zakupy, ekspresowa wysyłka - 30 dni na zwrot!

30 DNI NA ZWROT

Kupując w sklepie EUROOGROD.COM.PL zawsze masz 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot zakupów. Bez podania przyczyny. To Twoje prawo jako Konsumenta, a my tego prawa przestrzegamy. Jako sprzedawcy rozumiemy, że po zakupie i otrzymaniu towaru możesz się rozmyślić i dlatego umożliwiamy naszym Klientom bezproblemowy zwrot towarów w przeciągu 30 dni. Nasze produkty objęte są także standardową, 24-miesięczną gwarancją konsumencką.

 
CERTYFIKAT SSL

Przy zakupach przez Internet wielu Klientów martwi się o bezpieczeństwo ich danych osobowych. Rozumiemy te obawy, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do ochrony bezpieczeństwa informacji o naszych Klientach. W tym celu w sklepie EUROOGROD.COM.PL wykorzystujemy nowoczesny certyfikat SSL, który zapewnia bezpieczeństwo danych poufnych przesyłanych drogą elektroniczną. Kupuj bez obaw.

 
EKSPRESOWA WYSYŁKA

Priorytetem zawsze było i będzie zadowolenie naszych Klientów. Chcemy, aby zakupy docierały do Was ekspresowo i bez problemów, dlatego szczególnie starannie pakujemy paczki i odpowiednio zabezpieczamy wszystkie przesyłki, które wychodzą z naszego magazynu. Towary docierają do Was szybko i bezpiecznie. To Wy wybieracie sposób wysyłki. Zakupy przyjeżdżają dokładnie takie, jak zamówiliście.

 
BEZPIECZNA WYSYŁKA ROŚLIN

Czy zastanawiasz się, w jaki sposób można wysyłać delikatne rośliny bez ryzyka ich uszkodzenia? Sklep internetowy EUROOGROD.COM.PL znalazł na to sposób. Wszystkie wysyłane przez nas rośliny są pakowane w oparciu o nasz unikalny system, który zapewnia im maksymalne bezpieczeństwo podczas transportu. Wszystkie przesyłki są wysyłane w sztywnych, kartonowych opakowaniach z otworami wentylacyjnymi i naklejkami bezpieczeństwa, a rośliny są zabezpieczone przed przemieszczaniem się wewnątrz paczki.

Twoje zadowolenie stawiamy na 1. miejscu, dlatego do każdej zamówionej rośliny doliczamy koszt usługi pakowani: 2 zł. W ten sposób mamy pewność, że Twoje rośliny będą piękne i zdrowe.

Procedura pakowania przebiega wieloetapowo i składa się między innymi z:

  • Odpowiedniego nawilżenia podłoża przed transportem
  • Dopasowania wielkości pojemnika do pozostałych roślin
  • Zabezpieczenia pojemnika opakowaniem foliowym, żeby uniknąć strat wilgoci
  • Precyzyjnego rozmieszczenia roślin w opakowaniu kartonowym
  • Wypełnienia pustych przestrzeni między pojemnikami
  • Przymocowaniu roślin do dna opakowania (paczkę można wówczas obracać „do góry nogami” bez szkody dla jej zawartości!)
  • Zaklejenia opakowania
  • Dokładnego oznaczenia paczki (naklejki „Nie rzucać” oraz „Góra – Dół”)

Po zamknięciu opakowania paczka przechodzi dodatkową kontrolę pod kątem zabezpieczenia roślin. Tak spakowane rośliny w doskonałej kondycji docierają do każdego rejonu Polski i Europy.

 
pixel