Kategorie

Szklarnie Hecht

( ilość produktów: 1 )

Solidna konstrukcja szklarń, tuneli i inspektów Hecht zapewni naszym roślinom skuteczną ochronę przed szkodliwymi warunkami. Dzięki nim uprawa roślin będzie sprawiała wielką przyjemność, a satysfakcjonujące efekty sprawią, że każdy z Was będzie chciał pełnić funkcję ogrodnika w domu.
Szklarnie, tunele i inspekty Hecht zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na zmiany temperatur i gwałtowne zmiany pogodowe.
Budowa inspektów Hecht została wykonana w taki sposób, aby uzyskać praktyczne i pojemne regały, na których będziemy mogli bezpiecznie hodować rośliny. Inspekty można umieścić w dowolnym miejscu w ogrodzie, a nawet na tarasie czy balkonie.
Szklarnie Hecht posiadają dwuspadowy dach, w którym znajdują się nieduże, uchylane okienka, gwarantujące uzyskanie optymalnej temperatury wewnątrz. Natomiast, atrakcyjne wymiary szklarni umożliwiają swobodne poruszanie się.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel