Kategorie

TRAWY Z IŁAWY

( ilość produktów: 20 )

Trawy z Iławy to obecnie jedna z najpopularniejszych marek produkujących mieszanki trawnikowe w Polsce. Bogate doświadczenie w branży, poparte wieloma godzinami testów i badań sprawiły, że producent jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości swoich mieszanek. Starannie dobrany skład i wyselekcjonowane nasiona sprawiają, że każda mieszanka jest gwarancją doskonałych efektów oraz... pięknego trawnika. Tysiące zadowolonych klientów nie mogą się mylić. Zaufaj ekspertom!

Trawy z Iławy proponują swoim klientom szeroki wybór mieszanek trawnikowych i specjalistycznych w różnych wariantach wagowych. Nasiona trawy różnią się przeznaczeniem oraz rodzajem i proporcjami nasion. Z bogatej gamy produktów każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Najpopularniejszymi mieszankami są m. in. murawa sportowa, trawa cieniolubna, trawa dekoracyjna i trawnikowa.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel