Kategorie

RAIN BIRD

( ilość produktów: 54 )

Rain Bird to amerykański lider w dziedzinie ogrodowych systemów nawadniających. Producent od wielu lat dąży do zautomatyzowania procesu nawadniania ogrodu przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia wody. W portfolio jego produktów znajdują się kompletne rozwiązania do nawadniania oraz akcesoria i części. Wszystkie produkty są tworzone z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal, z myślą o długoletniej, bezobsługowej i bezproblemowej pracy. Od początku producent koncentruje się przede wszystkim na bezkompromisowej jakości swoich produktów, która jest potwierdzona wieloma niezależnymi testami i opiniami tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie.

Wśród produktów Rain Bird znajduje się szeroki wachlarz zraszaczy, węży, linii kroplujących i sterowników nawadniania, a także akcesoriów, w tym złączek i innych produktów niezbędnych to stworzenia kompletnego i profesjonalnego systemu nawadniania do każdego ogrodu, który sprawdzi się niezależnie od warunków. Rain Bird to doskonały wybór na długie lata!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel