Kategorie

PROSPERPLAST

( ilość produktów: 28 )

Prosperplast to europejski lider w produkcji artykułów ogrodniczych z tworzyw sztucznych. Firma posiada 3 zakłady produkcyjne i eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie. Rozbudowany dział projektowy sprawia, że jej produkty charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem i świetną ergonomią. Producent stawia też na technologię przyjazną środowisku, a większość jego produktów nadaje się do recyklingu. Firma oferuje bardzo wszechstronny asortyment, w którego skład wchodzi 10 zróżnicowanych segmentów i prawie 500 produktów. Poza artykułami do wykorzystania w ogrodzie producent proponuje także szereg rozwiązań do domu oraz artykuły dla dzieci.

Produkty Prosperplast to przede wszystkim donice, kompostowniki, palisady, podpórki do kwiatów, płotki ogrodowe, konewki, a także łopaty czy skrzynki narzędziowe. Z kolei w ramach artykułów dziecięcych firma proponuje m. in. bezpieczne sanki i akcesoria zimowe.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel