Kategorie

KRONEN

( ilość produktów: 155 )

Marka Kronen cieszy się zaufaniem i popularnością już od 1989 roku. Łączy w sobie pasję tworzenia wysokiej jakości wyrobów ogrodniczych, do czego przyczyniło się doświadczenie niemieckich i holenderskich ogrodników. Rozwój produkcji ich wyrobów sprawił, że po pewnym czasie w Polsce pojawił się ich własny zakład produkcyjnych oraz nowoczesne laboratorium badawcze.

Dzięki temu w Grądkach produkuje się wysokiej jakości podłoża roślinne, które następnie znajdują zastosowanie w przeróżnych ogrodach i działkach. Wysoka jakość torfu wysokiego wynika z różnego stopnia rozkładu. Jest on przygotowywany na podstawie dokładnej receptury, dzięki której nabiera on nie tylko właściwej struktury, ale jest również bogaty w cenne właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne.

Jakość wyrobów ogrodniczych marki Kronen

Na podstawie ziemi i podłoża marki Kronen udaje się zadbać o wszelkie grupy roślin ogrodowych. Można je wzbogacić za pomocą wartościowych mikro i makroelementów, które znajdują się w ich wyrobach. To także wysokiej klasy nawozy wraz z dodatkami przeróżnych komponentów. Pozwalają uzyskać z każdej rośliny jak najwięcej. I co ważne, proces produkcji takich wyrobów ogrodniczych, poddaje się stałej kontroli w laboratoriach. Na tej podstawie kontroluje się jakość wszystkich produktów, komponentów i surowców. Dzięki temu firma Lasland wprowadzająca markę Kronen uzyskała certyfikat ISO już w roku 1997 i utrzymuje go nadal. Co ważne, cały aktualny system zarządzania jakością odpowiada normom ISO 9001:2008. Takie działania przyczyniły się do spełnienia potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających klientów, ogrodników.

W ofercie naszego sklepu znajdują się najlepsze produkty marki Kronen, takie jak: kora drzewna / ogrodnicza, ziemia uniwersalna z nawilżaczem podłoża, nawozy do warzyw i roślin ogrodowych, nawozy organiczno-mineralne, torf ogrodniczy, ziemia bio do warzyw i ziół, ziemia do kwiatów i wielu innych roślin ogrodowych.

Nawozy, torf i ziemia do roślin Kronen

Najważniejszym surowcem marki Kronen jest torf wysoki. Uzyskuje się go z najlepszych torfowisk, co później ma wpływ na jego wysokie właściwości. W drugiej kolejności znany jest nawóz do roślin pokojowych zielonych i kwitnących Kronen. Dzięki niemu udaje się w glebie umieścić skuteczny nawóz w postaci kulek. Dzięki niem dostarcza się roślinom pokojowym odpowiednie wartości odżywcze. Są to specjalne składniki odżywcze Plant Acvite, bogata w mikroelementy i pierwiastki śladowe. Te wartości nawozy uwalniane są stopniowe, dzięki czemu przyczyniają się do pielęgnacji rośliny w dłuższym okresie czasu.

Wszystkie wyroby marki Kronen są wysokiej klasy i długodziałające. Ich aplikacja okazuje się bardzo prosta, a pozwala cieszyć się pięknymi roślinami, z których jesteśmy zadowoleni przez lata. Ilość wybranych surowców, jak kory drzewnej, ziemi, torfu, nawozu, można dopasować do konkretnych rozmiarów i gatunków roślin.

Może i Ty myślisz o tym, aby zadbać o rośliny w swoim ogrodzie czy na działce? Jeśli zależy Ci na ich wysokiej jakości, to zdecyduj się na surowce ogrodnicze Kronen. Wtedy jesteśmy zadowoleni z wszelkich starań, które podejmujemy na rzecz naszych roślin. Prezentują się jeszcze pięknie, w tym także ich owoce.

pixel