Kategorie

EKOBAT

( ilość produktów: 9 )

Firma Ekobat wychodzi z założenia, że kompostowanie odgrywa kluczową rolę w ekologicznym gospodarowaniu odpadami. Kompostowniki są cenione na Zachodzie już od ponad 20 lat, a dzięki firmie Ekobat szybko zdobywają popularność również w Polsce. Te kompaktowe urządzenia pozwalają zapomnieć o tradycyjnych, dużych kompostownikach, które spotyka się jeszcze często w ogródkach działkowych. W niewielkiej formie kryją nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które pozwalają na naturalne kompostowanie odpadów organicznych.

Kompostowniki firmy Ekobat cechują się wykonaniem z nowoczesnych i ekologicznych materiałów, a dzięki przemyślanemu designowi i zróżnicowanej budowie pozwalają na dopasowanie ich do każdego ogrodu i działki. Na szczególną uwagę zasługują szczególnie kompostowniki z linii Thermoquick, które łączą w sobie najnowsze rozwiązania techniczne ze zgrabną formą.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel