Kategorie

DREWDON

( ilość produktów: 76 )

Drewdon to uznany producent wyrobów drewnianych z trzydziestoletnią historią. Jego produkty są cenione w Polsce i za granicą, a ich popularność wciąż rośnie. Firma stosuje tradycyjne techniki bednarskie, ale łączy je z najnowocześniejszymi metodami impregnacji, co powoduje, że wszystkie produkty cechuje bardzo wysoka trwałość. Detale są wykonywanie z niezwykłą dbałością o szczegóły, a wszystkie metalowe elementy i okucia są ocynkowane, co czyni je odpornymi na niekorzystne warunki atmosferyczne. Najwyższa jakość materiałów i wykonania gwarantuje, że produkty firmy Drewdon będą służyły w domu i ogrodzie przez wiele lat.

Wśród asortymentu firmy Drewdon dominują donice ogrodowe z drewna dębowego i sosnowego. Dużą popularnością cieszą się również drewniane kwietniki, które mogą być stosowane w pomieszczeniach oraz, dzięki dokładnej impregnacji, także na zewnątrz. W ofercie producenta znajdują się także cenione karmniki dla ptaków i budki lęgowe.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel