Kategorie

Nasiona traw

( ilość produktów: 27 )

Zadbany, gęsty i soczyście zielony trawnik to ozdoba każdego ogrodu, a często jego centralna część. Wysianie takiego trawnika obejmuje szereg prac, wśród których znalazła się także konieczność wyboru odpowiednich nasion traw. W sklepie EUROOGROD.COM.PL proponujemy naszym Klientom bardzo bogaty wybór mieszanek trawnikowych. Asortyment obejmuje mieszanki na trawniki dekoracyjne, trawę gazonową, trawę sportową, a także renowatory do trawników, dosiewki oraz specjalne trawy cieniolubne.

 

Posiadamy w sprzedaży także nasiona traw specjalistycznych, do przygotowywania kiszonki, paszy, na pastwiska, nasiona traw na gleby suche, na łąki i wiele innych. Różnorodna oferta rozmiarów opakowań (od pudełek 0,2 kg do worków 25 kg) pozwala na zakup odpowiedniej ilości nasion trawy zarówno dla małych trawników, na dosiewki, a także dla większych obszarów.

 

Nasz asortyment nasion traw to produkty najwyższej jakości uznanych marek: Biopon, Trawnik Polski, Agrecol, Najlepsze Trawy Z Iławy, AgrolandBarenbrug, Top Decor. Dla najlepszych efektów polecamy specjalne siewniki do wysiewu nasion. Pozwalają na równomierne umieszczenie nasionek w podłożu. Z kolei z pomocą walca ogrodowego zapewnimy nasionom traw odporność na wymywanie, wywiewanie i wyjadanie przez ptaki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel