Kategorie

VICTUS

( ilość produktów: 4 )

Victus na przestrzeni lat stał się jednym z liderów branży ogrodniczej w Polsce. Producent oferuje niemal kompleksowy przekrój urządzeń do zakładania i pielęgnacji ogrodu. Innowacyjne rozwiązania i nieustanny rozwój powodują, że sprzęt marki Victus uchodzi za nowoczesny i, co ważne, również trwały i niezawodny. Firma należy do grupy Emak, co pozwoliło na powiększenie asortymentu, a wymiana doświadczeń zaowocowała jeszcze bardziej dopracowaną gamą produktów. Celem firmy jest oferowanie produktów, które uczynią pracę w ogrodzie wydajną i przyjemną.

W ofercie firmy Victus znajdują się maszyny ogrodnicze wysokiej jakości, do których można zaliczyć doskonałe kosiarki spalinowe z wydajnymi silnikami, czy kosy spalinowe o świetnych parametrach. Producent oferuje też szeroki zakres akcesoriów i części do sprzedawanych maszyn i urządzeń.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel