Kategorie

Siatki ochronne

( ilość produktów: 58 )

Siatki ochronne to znakomite zabezpieczenie upraw roślinnych przed szkodnikami. W EUROOGROD.COM.PL oferujemy wysokiej jakości siatki chroniące rośliny przed działalnością kretów i wydziobywaniem przez ptaki. Siatki oferowane w naszym sklepie są bardzo łatwe w zamontowaniu i mocne.

 

Oferujemy tylko siatki jakości Premium, na przykład siatki produkcji Tenax Włochy, które będą służyć naszym Klientom przez wiele lat. Siatka ta nie tylko zapobiega powstawaniu na naszym trawniku kopców kreta, ale także chroni go przed erozją gleby. Siatka ta jest jednocześnie wzmacnia systemem korzeniowy murawy, który szybko przenika przez siatkę do gleby, i zapewnia właściwy drenaż trawników. Siatki Tenax Włochy wykonane są z mocnego PCW i posiadają stabilizację UV.

 

Oferujemy siatki na kreta i przeciwko ptakom w różnych rozmiarach. Oferujemy także siatki produkcji Drogo oraz Bradas. Posiadamy między innymi specjalną siatkę Greenmill chroniącą drzewka owocowe przed żerowaniem ptaków.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel