Kategorie

Plandeki, folie ochronne

( ilość produktów: 40 )

W tym miejscu oferujemy naszym Klientom bogaty asortyment folii ochronnych UV oraz plandek. Folie ogrodnicze UV mogą posłużyć do wykonania tunelu ogrodowego, w którym stworzymy wspaniałą warunki dla upraw roślinnych. Posiadamy w sprzedaży między innymi folie FOLIAREX i plandeki Bradas. Plandeki przydadzą się do okrycia mebli ogrodowych, basenu ogrodowego i innych przedmiotów. Oferujemy plandeki o różnej gramaturze i w różnych kolorach.

 

Folia Foliarex, dostępna w naszej ofercie, posiada unikalną trójwarstwową strukturę i absorbuje ciepło na poziomie 80% co znacząco przyspiesza wegetację roślin i wpływa na wzrost wydajności upraw. Pozwala też zaoszczędzić znacznie energię cieplną w ogrzewanych tunelach, ponieważ stanowi doskonała ochronę przed mrozem. Oferujemy folię UV2 i UV4 – w zależności od liczby sezonów, przez które ma służyć. Folia posiada wysoki współczynnik przepuszczalności promieniowania słonecznego, doskonałe właściwości antyelektrostatyczne, jest odporna na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych ponadto jest lekka, elastyczna i łatwa w montażu. Może być stosowana w szerokim w temperaturach od -40° C do +50° C.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel