Kategorie

TARGET

( ilość produktów: 23 )

Firma Target jest krajowym liderem w segmencie środków ochrony roślin. Doświadczenie i zdobywa wiedza powodują, że produkty Target są cenione przez klientów oraz użytkowników profesjonalnych. Składniki preparatów są dobrane w ściśle określonych proporcjach, a ich skład jest niepowtarzalny. Producent gwarantuje efektywność oferowanych środków, a wiele pozytywnych opinii jest tego najlepszym dowodem. Firma stawia na ciągły rozwój i regularnie uaktualnia ofertę, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i otwierając się na nowe segmenty rynku.

W ofercie firmy Target znajdują się środki ochrony roślin i preparaty poprawiające wegetację oraz rozwój roślin. Producent oferuje także środki chwastobójcze i owadobójcze, a także szereg specjalistycznych nawozów, dostosowanych do wymagań poszczególnych gatunków. W portfolio producenta znajdują się także produkty dla domu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel