Kategorie

STIGA

( ilość produktów: 1 )

Stiga to utytułowany producent sprzętu i narzędzi ogrodniczych, którego produkty można nabyć w ponad 80 krajach na całym świecie. Firma powstała w 1934 roku w Szwecji i od tej pory nieustannie się rozwija, od wielu lat będąc jednym z liderów na rynku w swojej branży. Producent, jak na skandynawską markę przystało, oferuje produkty najwyższej jakości, która jest nieustannie udoskonalana. Urządzenia oferowane przez firmę charakteryzują się ponadczasową stylistyką oraz rozwiązaniami technicznymi, które gwarantują wysoką wydajność i niezawodność. Podzespoły mechaniczne, w tym silniki, są dostarczane przez najlepszych producentów z całego świata, a procesy produkcji są ściśle nadzorowane i kontrolowane. Wszystko po to, by użytkownik był całkowicie zadowolony z zakupionego urządzenia i mógł na nim polegać w każdej sytuacji.

W ofercie firmy Stiga znajduje się niemal wszystko, co niezbędne do prowadzenia pięknego ogrodu. Niezwykle popularne są kosiarki spalinowe, które pozostają w ofercie producenta od niemal 60 lat! Równie godne polecenia są urządzenia elektryczne, w tym kosy czy piły. Nie można nie wymienić tu większych maszyn ogrodniczych: glebogryzarek czy doskonałych traktorków. CO ciekawe, firma nie ogranicza się tylko do produkcji sprzętu ogrodniczego: jest także wiodącym producentem m.in. sprzętu sportowego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel