Kategorie

Drzewa iglaste do ogrodu oraz krzewy i rośliny

( ilość produktów: 267 )

Oferta drzew i krzewów iglastych w internetowym centrum ogrodniczym EUROOGROD.COM.PL to asortyment obejmujący kilkaset gatunków sadzonek roślin zielonych, od razu gotowych do posadzenia w ogrodzie. Sprzedawane przez nas roślin to 100% zdrowia i piękna. Oferujemy między innymi tuje, sosny i kosodrzewiny, świerki, miłorzęby, modrzewie, jodły, jałowce, cyprisiki, choiny, cisy, a nawet rzadkie deglezje. W sumie kilkaset odmian wspaniałych krzewów i drzew liściastych wprost stworzonych do żywopłotów, ozdoby rabat kwiatowych, a także do kompozycji kwiatowych.

 

Oferowane przez nas krzewy można, w zależności od koncepcji, kształtnie formować lub pozostawić je w stanie naturalnym. Wszystkie prezentują się niezwykle dekoracyjne, wiele gatunków to odmiany mrozoodporne, odpowiednie zarówno ogrodów klasycznych, jak i japońskich czy nowoczesnych. Posiadamy rośliny odpowiednie do nasadzeń także wzdłuż drogi, na skalniakach i wrzosowiskach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy w 100% bezpieczną wysyłkę roślin, o której możesz przeczytać tutaj.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel