Kategorie

Pompy do odwodnień

( ilość produktów: 80 )

Szeroki katalog pomp zatapialnych do odwodnień to oferta urządzeń przeznaczonych do tłoczenia zarówno czystej, jak i brudnej wody. Oferujemy także modele typu 2 w 1 z funkcją tłoczenia wody czystej i brudnej. Pompy zatapialne przydają się w ogrodzie, na działce, gospodarstwie rolnym i na budowie. Możemy je wykorzystywać między innymi do odwodnienia studzienek, piwnic, garaży, odpompowywania wód deszczowych podczas bardzo obfitych opadów. Modele przystosowane do zanieczyszczonych cieczy służą ponadto do usuwania zanieczyszczonej wody zawierającej drobne ciała obce.

 

Przy wyborze pompy do odwodnień warto sprawdzić jej przeznaczenie i parametry pracy. W sklepie ogrodniczym EUROOGROD.COM.PL macie do wyboru wiele zróżnicowanych modeli, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy pompy zatapialne (inaczej zanurzeniowe) marek AL-KO, Gardena, Omnigena, Grizzly, NAC, Lider, Hecht. Posiadamy pompy z silnikiem 1-fazowym (230 V), jak i i 3-fazowym (400 V). Oferujemy pompy z obudową zarówno z tworzywa (tańsze modele), jak i wytrzymałej stali nierdzewnej Inox.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel